Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Trek: Legacy

Najciekawsze modyfikacje drugiej połowy listopada

Adrian Werner, 30 listopada 2009, 12:15

Przedstawiamy wybór najciekawszych modyfikacji jakie ukazały się w ostatnich dwóch tygodniach. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Czy ujrzymy jeszcze takiego kapitana Jamesa T. Kirka, jak czterdzieści lat temu?

eLKaeR, 11 grudnia 2006, 07:07

Dzięki dostępnej już na sklepowych półkach grze pt. Star Trek: Legacy można prześledzić całą czterdziestoletnią historię jednej z najpopularniejszych marek spod znaku science fiction. Kluczową postacią w uniwersum "Gwiezdnej Wędrówki" jest kapitan James Tiberius Kirk, będący kreacją Williama Shatnera. Aktor ów udzielił właśnie ciekawego wywiadu redakcji magazynu Game Informer.

Gra Star Trek: Legacy trafiła do amerykańskich sklepów

Metatron, 6 grudnia 2006, 10:35

Ponad miesiąc temu informowaliśmy was, że gra Star Trek: Legacy zaliczy niewielkie opóźnienie i ukaże się w amerykańskich sklepach pod koniec listopada. Ostatecznie w Stanach Zjednoczonych została wydana jednak dopiero teraz. Na półki trafiła wersja na PC, posiadacze konsoli Xbox 360 na swoją natomiast poczekać muszą do przyszłego tygodnia.

Lekki poślizg Star Trek: Legacy

eLKaeR, 26 października 2006, 08:55

Jedenasty pełnometrażowy film spod znaku Star Trek nadejdzie dopiero w 2008 roku. Znacznie wcześniej ujrzymy rzecz jasna grę pt. Star Trek: Legacy, przygotowaną z okazji czterdziestych urodzin "Gwiezdnej Wędrówki". Niestety oczekiwanie na ten produkt potrwa dłużej niż pierwotnie zakładali ludzie z firmy Bethesda Softworks.

Star Trek w Europie pod szyldem Ubisoft Entertainment

eLKaeR, 25 października 2006, 07:07

W katalogu amerykańskiej firmy Bethesda Softworks odnaleźć można trzy gry, nawiązujące do uniwersum Star Trek. Pozycje te trafią także na Stary Kontynent za sprawą korporacji Ubisoft Entertainment, która rozpocznie ich europejską dystrybucję już w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Bethesda Softworks LLC ujawnia daty premier gier z cyklu Star Trek

Krystian Smoszna, 3 października 2006, 07:49

Najbliższe tygodnie będą bardzo dobre dla wielbicieli gier z cyklu Star Trek. Firma Bethesda Softworks LLC opublikuje na rynku aż trzy produkty elektroniczno-rozrywkowe, które nawiązują do gwiezdnej sagi, obchodzącej w tym roku czterdziestolecie istnienia.

Gry z serii Star Trek z klimatyczną ścieżką dźwiękową

Vercetti, 30 września 2006, 10:12

Bethesda Softworks podała do wiadomości, że zakończono proces tworzenia ścieżki dźwiękowej do gry Star Trek: Legacy, przygotowywanej przez zespół Mad Doc Software. Przy okazji ujawniono, że soundtrack skomponowany został przez dwóch doświadczonych artystów - Roda Abernethy’ego i Jasona Gravesa.

Pięciu kapitanów statków kosmicznych podłoży głosy w grze Star Trek: Legacy

Krystian Smoszna, 15 sierpnia 2006, 10:15

Wszyscy aktorzy grający kapitanów w serialu Star Trek wezmą udział w produkcji gry Star Trek: Legacy. Taką oto informację opublikowała wczoraj firma Bethesda Softworks LLC w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

Bethesda Softworks ujawnia nazwiska scenarzystów gier z cyklu Star Trek

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2006, 19:56

Znamy już nazwiska ludzi odpowiedzialnych za stworzenie scenariusza do gier Star Trek: Legacy oraz Star Trek: Tactical Assault. Przedstawiciele koncernu Bethesda Softworks LLC poinformowali w piątek, że przygotowaniem fabuły zajmą się Dorothy Fontana oraz jej partner - Derek Chester.

Najnowsze odsłony Star Treka w sieci

Elrond, 27 kwietnia 2006, 16:50

Fani Star Trek, którzy lubią czasami przenieść się w wirtualne światy oparte na tym uniwersum, mają na co czekać. W trzecim i czwartym kwartale tego roku, korporacja Bethesda Softworks planuje bowiem wydanie dwóch gier bazujących na Star Treku.

Star Trek: Legacy - nowe informacje

ComCo, 7 lutego 2006, 07:18

15 stycznia po raz pierwszy napisaliśmy o przygotowywaniu przez firmę Mad Doc Software gry Star Trek: Legacy. Produkt ma być ciekawym połączeniem dynamicznej akcji i strategii (wszystko rozgrywane oczywiście w kosmosie). Więcej szczegółów odnośnie całości ujawnił ostatnio wywiad opublikowany na łamach witryny StarTrek.com.

Star Trek: Legacy na czterdzieste urodziny Gwiezdnej Wędrówki

eLKaeR, 15 stycznia 2006, 13:44

Nieszczególnie usatysfakcjonowani czuli się pewnikiem ostatnimi czasy entuzjaści uniwersum Star Trek, lubujący się w grach wirtualnych, bowiem developerzy nie decydowali się na realizowanie nowych projektów spod tego znaku – również z uwagi na zamieszanie wokół licencji. Teraz powstaje tytuł z gatunku MMOcRPG (Star Trek Online), a także jeszcze jeden produkt, o którym właśnie się dowiedzieliśmy.