Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Prison Break: The Conspiracy

Nowe obrazki z adaptacji Skazanego na śmierć

Jiker, 22 października 2009, 10:52

Firmy Zootfly i Deep Silver, odpowiedzialne za stworzenie growej adaptacji popularnej telewizyjnej produkcji Prison Break (w Polsce jako Skazany na śmierć), przedstawiły światu dziesięć nowych zrzutów ekranowych pochodzących bezpośrednio z gry. Nie tylko prezentują one oprawę graficzną tytułu, lecz także ukazują powiązania z serialem, w którym główne role zagrali Wentworth Miller i Dominic Purcell.

Prison Break: The Conspiracy zadebiutuje w marcu

Cairine, 23 września 2009, 11:21

Przedstawiciele Koch Media, wydawcy Prison Break: The Conspiracy ogłosili dzisiaj datę premiery tego tytułu. Gra pojawi się w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360, w europejskich sklepach 26 marca.

Skazany na Śmierć na pierwszych obrazkach

Hed, 12 sierpnia 2009, 10:55

W sieci pokazały się pierwsze zdjęcia z gry Prison Break, która, jak pisaliśmy wczoraj, w końcu znalazła wydawcę. Na razie produkcja nie prezentuje się może przesadnie widowiskowo, ale co najmniej solidnie. Wygląda na to, że podczas zabawy poskaczemy sobie po dachach, odwiedzimy kuchenne zaplecze oraz, co nie będzie pewnie zaskoczeniem, zmierzymy się z policją.

Gra Prison Break ma wydawcę

Filip „fsm” Grabski, 11 sierpnia 2009, 20:15

Losy komputerowej adaptacji odnoszącego sukcesy (choć niemiłosiernie słabującego w późniejszych odsłonach) serialu Skazany na Śmierć były przez jakiś czas niepewne. Na początku czerwca ujawniono, że wirtualna ucieczka z więzienia Fox River ujrzy światło dzienne. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie.

Adaptacja Prison Break powraca z martwych

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:20

Z informacji pozyskanych przez internetowe wydanie Los Angeles Times wynika, że firmie Deep Silver, zajmującej się wydawaniem gier komputerowych z ramienia niemieckiego koncernu Koch Media, udało się pozyskać prawa do wprowadzenia na rynek gry będącej adaptacją udanego serialu Prison Break (znanego u nas jako Skazany na śmierć).

Losy growych adaptacji Prison Break i 9 niepewne

Elrond, 19 listopada 2008, 12:31

Brash Entertainment od kilku dni jest na ustach osób związanych z branżą rozrywki elektronicznej, ale bynajmniej nie z powodów, które cieszyłyby graczy. Firma, która swego czasu obiecywała przysłowiowe gruszki na wierzbie – czyli w naszym kontekście stworzenie wysokiej jakości gier, w dużej mierze opartych o licencje filmowe (m.in. 300, Piła), w obliczu ograniczeń finansowych po prostu zniknęła z rynku. Jednak o jej produkcjach, a tym bardziej wierzytelnościach, wspomniany rynek nie zapomniał.

Powstaje gra na motywach serialu Skazany na śmierć

Przemysław Zamęcki, 15 sierpnia 2008, 13:23

Serial telewizyjny Prison Break, czy jak kto woli, Skazany na śmierć doczekał się sporej liczby fanów. Na tyle sporej, że warto dla nich przygotować grę na jego motywach.