Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Armed & Dangerous

Games with Gold na wrzesień 2020 – m.in. The Division i de Blob 2

Vergil, 27 sierpnia 2020, 17:21

Poznaliśmy listę tytułów, które we wrześniu otrzymają abonenci Xbox Live Gold w ramach usługi Games with Gold. Mowa między innymi o takich produkcjach jak Tom Clancy’s The Division oraz Armed & Dangerous.

Klasyki LucasArts już na Steamie

Maciej Śliwiński, 9 lipca 2009, 10:33

LucasArts kontynuuje ofensywę i przypomina swoje kolejne stare, aczkolwiek kultowe tytuły, które na przestrzeni lat stały się klasykami swoich gatunków. Na platformę Steam trafiła paczka dziesięciu gier wydanych w przeszłości przez to studio.

Klasyczne produkcje LucasArts powrócą w tę środę; remake Monkey Island za tydzień

Hed, 6 lipca 2009, 22:19

Firma LucasArts ogłosiła, że wyda na Steamie kilka swoich starszych produktów. Wśród nich pojawią się takie hity sprzed lat, jak: Loom, The Dig, Indiana Jones and the Fate of Atlantis oraz chociażby Star Wars: Battlefront II. Pierwsze trzy tytuły to kultowe przygodówki, które na pewno trafią do wielu fanów. Te i kilka innych produkcji będzie dostępnych na Steamie 8 lipca tego roku, czyli w środę.

Poradnik: Armed and Dangerous

Redakcja GRYOnline.pl, 23 kwietnia 2004, 18:03

Poradnik do gry akcji Armed and Dangerous zawiera bogato ilustrowany opis przejścia wszystkich misji wraz z informacjami o ważnych przedmiotach oraz umiejscowieniu cennych tokenów, czyli przedmiotów, które pozwalają odblokować dodatkowe opcje (np. filmiki czy etapy), jak również o ciekawostkach, które nie mają wpływu na właściwą grę, a ich zadaniem jest uprzyjemnić zabawę czy wytłumaczyć sens niektórych scen.

Koniec prac nad Armed & Dangerous

ComCo, 14 listopada 2003, 07:38

Korporacja wydawnicza LucasArts coraz śmielej poczyna sobie na rynku gier komputerowych. Po skończeniu prac nad pozycjami, których akcja osadzona została w uniwersum Gwiezdnych Wojen, tj. Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz Star Wars: Knights of the Old Republic, owa firma poinformowała o przyznaniu statusu "gold" autorskiemu projektowi zespołu Planet Moon Studios (twórcy Giants: Citizen Kabuto), pt. Armed & Dangerous.

Twórcy MDK na nowo zjednoczyli swe siły i pracują teraz nad Armed & Dangerous

ComCo, 7 czerwca 2003, 12:35

Zespół Planet Moon Studios poinformował, iż w jego szeregach znalazła się cała szóstka programistów, którzy w 1997 roku stworzyli świetną grę akcji o nazwie MDK. Pierwotnie, rzeczone studio developerskie zostało założone przez pięciu z nich, zaś teraz na liście płac pojawił się również Martin Brownlow, zamykając tym samym listę osób aktualnie pracujących nad grą Armed & Dangerous.

„Uzbrojeni i Niebezpieczni” – następna nowa pozycja w katalogu wydawniczym LucasArts

eLKaeR, 4 maja 2003, 15:46

Kolejnym projektem pracowników firmy Planet Moon Studios, czyli twórców nietuzinkowej gry Giants: Citizen Kabuto, jest pozycja o nazwie Armed & Dangerous. Połączy ona mnóstwo dynamicznej akcji z elementami strategicznymi, a roli jej wydawcy podejmie się korporacja LucasArts.