Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WipEout Pulse

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Sony pracuje nad następnym Wipeoutem?

Hed, 25 marca 2010, 10:34

Wygląda na to, że oddział firmy Sony z Liverpoolu, w którym niedawno doszło do poważnych zwolnień (WipeoutZone), pracował nad projektem z serii Wipeout, przeznaczonym na PlayStation 3. Taka informacja pojawiła się w CV jednego z byłych pracowników studia (Martina Linklatera) i na razie trudno powiedzieć, jaki był (lub wciąż jest) charakter tej produkcji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 3 lutego 2009, 10:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: uaktualnienie do Team Fortress 2, osiągnięcia do steamowego UT3, przebieranie się za kosmitę, nowy patch do GTA IV i masa innych smakołyków. Zapraszamy do lektury.

WipEout Pulse jednak zawędruje na PS2?

Filip „fsm” Grabski, 28 stycznia 2009, 10:08

Seria WipEout jest dobrze znana wszystkim miłośnikom niebywale dynamicznych i bezkompromisowo kolorowych futurystycznych wyścigów. Gra z tego uniwersum, z podtytułem Pulse, pojawiła się w 2007 roku na PSP. Co z wersją na PS2?

Klon WipEouta na DS-a

Misiek, 3 sierpnia 2007, 13:47

Marka WipEout jest obecnie w rękach wewnętrznego zespołu Sony (Studio Liverpool), więc posiadacze DS-a raczej nie mają szans na sprawdzenie tych futurystycznych wyścigów w akcji. Z pomocą przychodzi francuski developer DK Games, który wkrótce dostarczy bliźniaczy program na handhelda Nintendo – Rapid Racoon.

Jaką muzykę usłyszymy w nowej odsłonie Wipeouta?

Vercetti, 28 czerwca 2007, 16:05

Umiejscowiony w Liverpoolu oddział Sony Computer Entertainment odsłonił niedawno kolejne szczegóły na temat przygotowywanej przez siebie gry wyścigowej o nazwie Wipeout Pulse. Producent gry ujawnił listę szesnastu utworów, jakie będą stanowić tło dla naszych popisów za sterami futurystycznych, antygrawitacyjnych pojazdów.

Świeże informacje na temat gry WipeOut w wersji dla PlayStation 3?

Major Doktor Upiorna, 27 czerwca 2007, 10:29

W pierwszych dniach lutego przekazaliśmy Wam informację, że firma Sony Computer Entertainment szykuje kolejną odsłonę serii futurystycznych wyścigów, dedykowaną konsoli PlayStation 3. Owe dane, ujawnione przez Clemensa Wangerina, przekazał brytyjski Developer Magazine. Dzisiaj mamy dla Was kolejną porcję świeżych doniesień na temat szykowanej edycji WipeOut.

Ogłoszono termin premiery Wipeout Pulse i pokazano pierwsze screenshoty

eLKaeR, 28 marca 2007, 06:44

Nie zdążyła nawet minąć doba od naszego pierwszego newsa na temat Wipeout Pulse, a za sprawą firmy Sony Computer Entertainment możemy się z Wami podzielić znacznie większą niż poprzednio ilością informacji, odnośnie tego następcy gry Wipeout Pure z 2005 roku. Nowe wyścigi futurystycznych bolidów zmierzają wyłącznie ku kieszonkowej platformie PlayStation Portable.

Wipeout Pulse następcą Wipeout Pure

eLKaeR, 27 marca 2007, 12:44

Seria Wipeout, będąca jedną z ulubionych marek posiadaczy konsol z rodziny PlayStation, ma już prawie dwanaście lat. Ostatnia inkarnacja tych wyścigów futurystycznych bolidów pojawiła się w 2005 roku na kieszonkowej platformie PlayStation Portable i właśnie dowiedzieliśmy się, że ku temu mobilnemu systemowi na pewno zmierza kolejna odsłona niniejszego cyklu.