Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico

Twórcy Watchmen mieli w zanadrzu kilka projektów

Elrond, 20 czerwca 2009, 14:07

Studio Deadline Games, odpowiedzialne m.in. za gry Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico czy Watchmen: The End Is Nigh to już przeszłość. Trzy tygodnie temu informowaliśmy Was o ogłoszeniu jego upadłości. Okazuje się jednak, że do ostatniej chwili jego pracownicy wkładali wiele wysiłku w przynajmniej 3 nowe projekty.

Total Overdose za darmo do końca tygodnia

Crash, 19 czerwca 2009, 11:06

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o możliwości bezpłatnego pobrania gry S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl w ramach darmowego tygodnia na GameTap. W tym tygodniu kolejna pozycja padła ofiarą promocji, a jest nią Total Overdose. Aby wejść w jej posiadanie wystarczy założyć bezpłatne konto (pod nazwą Free Pack) lub skorzystać już z istniejącego, i pobrać aplikację.

Twórcy Total Overdose i Watchmen złożyli wniosek o upadłość

Jiker, 1 czerwca 2009, 11:59

Serwis Boomtown donosi, że duńskie studio deweloperskie Deadline Games złożyło wniosek o upadłość. Producent Total Overdose oraz Watchmen: The End is Nigh borykał się z problemami już od kilku tygodni. Jednym z czynników tego stanu rzeczy było m.in. zawieszenie prac nad grą Faith and a .45, po którą nie zgłosił się żaden wielki wydawca.

Deadline Games wyprodukuje gry oparte o dzieła studia Hanna Barbera

Jiker, 12 września 2007, 13:38

Firma Deadline Games (producent gier Total Overdose oraz Chili Con Carnage) poinformowała nas o podpisaniu trzyletniego porozumienia z koncernem Eidos. Na jego mocy będzie mogła wyprodukować około dziesięciu pozycji opartych o historie bohaterów najbardziej znanych dzieł studia filmów animowanych Hanna Barbera.

Konkurs "Gangsta z domieszką chilli" - gra za friko! zakończony

Solnica, 5 grudnia 2005, 14:08

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Total Overdose. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do świeżo upieczonego posiadacza Wielkiej Encyklopedii Gier 2006, osoby o ksywce ...

"Gangsta z domieszką chilli" - gra za friko!

Solnica, 1 grudnia 2005, 15:46

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Total Overdose. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Poradnik: Total Overdose

Redakcja GRYOnline.pl, 26 września 2005, 20:48

W poradniku do gry „Total Overdose” odnajdziecie szczegółowy, a na dodatek wzbogacony całą masą screenshotów, opis przejścia wszystkich głównych oraz dodatkowych misji, wraz z omówieniem różnorakich kombinacje ciosów oraz superataków.

Total Overdose z dodatkowym krążkiem DVD, poświęconym grze Tomb Raider: Legend

Krystian Smoszna, 11 września 2005, 09:31

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery rozbudowanej gry akcji osadzonej w perspektywie trzeciej osoby o nazwie Total Overdose. Wydawca programu – firma Eidos – poinformował wczoraj o niespodziance, jaka czekać będzie wszystkich jego nabywców - niespodziance związanej z innym produktem koncernu, Tomb Raider: Legend.

Wiadomo, kiedy przedawkujemy A Gunslinger’s Tale in Mexico

Elrond, 3 sierpnia 2005, 13:56

Firma Eidos (obecnie część koncernu SCi Entertainment) poinformowała, iż Total Overdose: A Gunslinger’s Tale in Mexico w wersjach na PS2, Xbox oraz PC zadebiutuje na półkach sklepowych 28 września tego roku (mowa o rynku amerykańskim). Wtedy właśnie wraz z braćmi Cruz udamy się do Meksyku, gdzie pomścimy tajemniczą śmierć ich ojca, którą wydział antynarkotykowy przypisuje "przedawkowaniu".

Sci na targach E3

Elrond, 14 maja 2005, 14:57

Czas do rozpoczęcia największego wydarzenia branży elektronicznej rozrywki, targi E3, można już odliczać na palcach jednej ręki. W związku z tym, jest to już ostatnia szansa dla firm, które nie ujawniły do tej pory listy gier przedstawianych na tych targach. Z szansy tej skorzystała właśnie firma SCi, zapowiadając wystawianie 5 swoich tytułów.