Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

Prequel filmowej trylogii Piratów z Karaibów w postaci gry

Hed, 27 maja 2009, 09:19

Firmy Disney Interactive Studios oraz Propaganda Games pracują nad Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned. Nowe dzieło przedstawi graczom możliwość wcielenia się w groźnego pirata. Gra ma oferować ogromny, otwarty świat, sporo akcji oraz elementy RPG. Jak sama nazwa wskazuje, otrzymamy propozycję powiązaną z serią popularnych filmów, czy raczej osadzoną w tym samym uniwersum.

Wirtualni Piraci z Karaibów po raz trzeci

Major Doktor Upiorna, 20 marca 2007, 08:50

Niniejsza wiadomość zapewne ucieszy wszystkich miłośników przygód jednego z bardziej popularnych piratów. Rzecz jasna mowa o Kapitanie Jacku Sparrowie. Disney Interactive Studios zapowiedziało właśnie, iż w najbliższym czasie należy oczekiwać gry inspirowanej ostatnią częścią filmowej trylogii.

Inon Zur kompozytorem muzyki do Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow

Krooliq, 7 lipca 2006, 10:14

Choć amerykańska premiera gry Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow odbyła się już ponad tydzień temu, to dopiero teraz firma Bethesda Softworks postanowiła pochwalić się i podać nazwisko osoby odpowiedzialnej za stworzenie muzyki do omawianego programu.

Johnny Depp jako Jack Sparrow już w przyszłym tygodniu na platformie PC i PS2

eLKaeR, 24 czerwca 2006, 18:55

Najbliższy wtorek będzie wyjątkowo atrakcyjny dla graczy, będących fanami filmowej sagi Pirates of the Caribbean (Piraci z Karaibów), bowiem do sklepów trafi wreszcie długo oczekiwana pozycja pt. Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow. Ludzie z firmy Bethesda Softworks potwierdzili właśnie, że tytułowy bohater nowej gry przemówi głosem swojego odpowiednika ze srebrnego ekranu.

Pirates of Caribbean 3 na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 11 maja 2006, 14:54

W opublikowanej przedwczoraj zapowiedzi, przedstawiciele firmy Buena Vista Games deklarowali, że zamierzają pokazać na targach E3 dwie gry, nawiązujące do filmów z cyklu Piraci z Karaibów. Tuż po rozpoczęciu imprezy okazało się, że istnieje grywalne demo trzeciego programu, korzystającego z popularnej marki.

Gra Pirates of Caribbean: The Legend of Jack Sparrow trafi również do Europy

Krystian Smoszna, 19 kwietnia 2006, 08:26

Przygotowywana przez 7 Studios gra Pirates of Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, zostanie wydana również na rynku europejskim. O sprowadzenie programu na Stary Kontynent postarał się koncern Ubisoft, który wczoraj oficjalnie oświadczył o zawarciu stosownego porozumienia z firmą Bethesda Softworks LLC.

Piraci z Karaibów w wersji MMO

BK, 13 kwietnia 2006, 08:35

Podczas targów E3 Disney Online zaprezentuje szerszej publiczności grę z gatunku MMO, której akcja toczyć się będzie w świecie znanym z filmu „Piraci z Karaibów”. Póki co przewidziana jest tylko wersja na PC.