Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dynasty Warriors 5

Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową

Krystian Smoszna, 23 lipca 2007, 10:16

Najnowsza odsłona cyklu Dynasty Warriors, która została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu, może już pochwalić się oficjalną stroną internetową. Witryna została uruchomiona przez firmę KOEI Co. Ltd. w sobotę.

Zapowiedziano grę Dynasty Warriors 6

Metatron, 18 lipca 2007, 13:41

W trakcie odbywającej się w Tokio imprezy PlayStation Premiere, której nazwa już wielokrotnie przewinęła się przez dzisiejsze newsy, firma Koei zapowiedziała wydanie gry Dynasty Warriors 6 na konsolę PS3.

Crossover Dynasty Warriors i Samurai Warriors zapowiedziany na jesień

Metatron, 21 czerwca 2007, 12:05

Do tej pory miłośnicy wydawanych przez KOEI slasherów lubujący się w historycznych klimatach mogli wybierać pomiędzy dwiema seriami: osadzoną w dawnych Chinach Dynasty Warriors oraz oddającą realia feudalnej Japonii Samurai Warriors. Tym razem wydawca przygotował dla nich prawdziwą niespodziankę, grę Warriors Orochi, będącą crossoverem obu wspomnianych pozycji.

Dynasty Warriors 4 w wersji na PC, a dodatek do „piątki” w tłoczni

Krooliq, 21 października 2005, 13:20

Dziś mamy dla Was aż dwie wiadomości dotyczące serii Dynasty Warriors. Firma Koei ogłosiła właśnie, że zajmie się wydaniem Dynasty Warriors 4: Hyper w wersji na PC. Natomiast druga dziś informacja dotyczy rozszerzenia do Dynasty Warriors 5, noszącego podtytuł Xtreme Legends, które to uzyskało właśnie status „gold” i powędrowało do tłoczni.

Dynasty Warriors 5 (Xbox) skąpane w złocie

Kull, 30 sierpnia 2005, 09:06

Firma KOEI oznajmiła, iż piąta część serii Dynasty Warriors w wersji na konsolę Xbox weszła w złotą fazę produkcji. Gra ukaże się w amerykańskich sklepach już 13 września, a na starym kontynencie zawita ponad tydzień później. W Polsce program pojawi się, jak tylko znajdzie jakiegoś wydawcę. Warto też przypomnieć, iż Dynasty Warriors 5 na PS2 dostępne jest (ale również nie u nas) już od pół roku.

Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360

Krooliq, 15 sierpnia 2005, 10:15

Firma KOEI poinformowała właśnie, że zajmie się wydaniem rozszerzonej wersji gry Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360. Debiut rynkowy tej produkcji jest zaplanowany na koniec bieżącego roku.

Kiedy posiadacze konsoli Xbox zagrają w Dynasty Warriors 5?

Kamen, 22 lipca 2005, 08:44

29 marca bieżącego roku miała miejsce zarówno amerykańska, jak i europejska premiera piątej odsłony cyklu Dynasty Warriors w wersji dedykowanej konsoli PlayStation 2. Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy wspomniana pozycja ukaże się na Xbox’a.