Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dead to Rights II: Hell to Pay

Dead to Rights: Retribution zapowiedziane

Łosiu, 14 lutego 2009, 13:44

Tydzień po doniesieniach z magazynu PlayStation: The Official Magazine firma Namco Bandai oficjalnie potwierdziła informacje – Jack Slate powraca w Dead to Rights: Retribution.

Namco wskrzesza markę Dead to Rights

Thorwalian, 8 lutego 2009, 12:55

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów przygód Jacka Slate’a, bohatera serii gier pt. Dead to Rights. Jak donosi marcowe wydanie magazynu PlayStation: The Official Magazine, firma Namco planuje w niedalekiej przyszłości stworzyć nową odsłonę cyklu zapoczątkowanego w 2002 r.

Dead to Rights II w amerykańskich sklepach - jak na razie tylko na konsole

Krystian Smoszna, 13 kwietnia 2005, 09:45

Posiadacze konsol Xbox oraz PlayStation 2 zamieszkujący Stany Zjednoczonych mogą już cieszyć się najnowszą odsłoną gry Dead to Rights, zatytułowaną Hell to Pay. Według informacji udzielonych przez firmę Namco, gra trafiła wczoraj na półki amerykańskich sklepów. Co z wersją PC? Na razie nie wiadomo. Według ostatnich rewelacji, miałaby ona trafić na rynek dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

Electronic Arts europejskim wydawcą Dead to Rights: Hell to Pay

Speed, 8 marca 2005, 12:10

Wiemy już kto zajmie się europejską dystrybucją Hell to Pay, sequela gry Dead to Rights, wydanej na konsole w 2002, a na PeCety w 2003 roku. Jak poinformowano, wydaniem nowego programu koncernu Namco na terenie Starego Kontynentu zajmie się inny gigant naszej branży, Electronic Arts.

Premiera Hell to Pay, sequela gry Dead to Rights przesunięta

Speed, 28 września 2004, 14:31

Wszystko wskazuje na to, że gra Hell to Pay, kontynuacja Dead to Rights, na rynku zadebiutuje z poślizgiem. Według Playstation.com światowa premiera wersji na konsole Xbox oraz PS2 (o wydaniu PeCetowym nie ma żadnych wzmianek) będzie miała miejsce w lutym przyszłego roku, a nie – jak wcześniej mówiono – jesienią br. Koncern Namco nie potwierdza ani też nie zaprzecza dzisiejszym doniesieniom.