Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Secret Agent Clank

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 marca 2009)

Jiker, 17 marca 2009, 11:59

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: chińskie boje o World of Warcraft, będzie MMO oparte na uniwersum Marvela, Epic Games zapowiada prezentacje nowej wersji Unreal Engine 3, EverQuest obchodzi 10 urodziny, premiera Metal Gear Solid Touch już 19 marca i inne. Zapraszamy do lektury.

Secret Agent Clank może trafić na PlayStation 2

Jiker, 15 marca 2009, 11:27

Secret Agent Clank, poboczna historia cyklu Ratchet & Clank, ukazała się na platformie PSP w połowie zeszłego roku i zebrała całkiem pochlebne recenzje (72% według serwisu Metacritic.com). Istnieje szansa, że już niebawem przygody małego robota Clanka podzielą los Ratchet & Clank: Size Matters i trafią na konsolę PlayStation 2.

Złoty Secret Agent Clank

vampire, 16 maja 2008, 12:17

Sony Computer Entertainment ogłosiło, iż nowa platformówka - Secret Agent Clank, stworzona z myślą o PSP osiągnęła złoty status i trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 12 czerwca. Natomiast na Starym Kontynencie zadebiutuje 20 czerwca.

Letnie premiery na PSP

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2008, 07:59

Sony zaprezentowało listę tytułów, które jeszcze tego lata powinny pojawić się na PlayStation Portable. Wielkiej niespodzianki nie ma, ale i tak będzie się czym pobawić.

Secret Agent Clank – nowe szczegóły i obrazki

Misiek, 1 października 2007, 13:31

Na Tokio Game Show dowiedzieliśmy się, iż ekipa Hot Impact Games (autorzy Ratchet & Clank: Size Matters) pracuje nad grą Secret Agent Clank. Od tamtej pory nie pojawiało się nic nowego na temat tego tytułu. Teraz na oficjalnym blogu PlayStation Frank Simon, producent gry, zdradził co nieco na temat swojej nowej produkcji.

Agent Clank na ratunek Ratchetowi w nowej grze z cyklu Ratchet & Clank

Jiker, 20 września 2007, 15:37

Za głównego bohatera Ratchet & Clank od zawsze uważano nieustraszonego Ratcheta, niejako zapominając o ważnej roli odgrywanej przez Clanka. Nie pomogły w tym nawet poziomy, podczas których to właśnie Clank grał pierwsze skrzypce. Sytuacja ta ulegnie zmianie wraz z premierą kolejnej odsłony tego bardzo popularnego cyklu. W Secret Agent Clank wcielimy się bowiem w przyjaźnie nastawionego robota.