Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WWE SmackDown vs. Raw 2009

THQ – wyniki finansowe, sprzedaż gier i plany na przyszłość

Hed, 5 lutego 2009, 09:44

Poznaliśmy kolejny zestaw informacji składających się na cykliczne podsumowania trzeciego okresu tego roku fiskalnego, tym razem ze strony THQ. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu innych przedsiębiorstw z branży, firma odnotowała spore straty i w konsekwencji zapowiada restrukturyzację, cięcia oraz zwolnienia. Wiemy także jak sprzedały się poszczególne tytuły z oferty tego wydawcy.

Wydawcy zarabiają na licencjach

Przemysław Zamęcki, 3 lipca 2008, 13:54

Interaktywna rozrywka coraz częściej sięga po sprawdzone marki związane z innymi formami spędzania wolnego czasu. Czy jest to film, czy dyscyplina sportowa, czy program telewizyjny, wydawcy i deweloperzy produkując gry posługujące się powszechnie znaną nazwą ryzykują znacząco mniej niż w przypadku próby wypromowania czegoś całkowicie nowego. A i zyski z takiej inwestycji są znacznie większe.

THQ przedstawia swój plan wydawniczy na bieżący rok fiskalny

Przemysław Zamęcki, 4 kwietnia 2008, 08:32

Koncern THQ ujawnił wczoraj plany wydawnicze dotyczące najważniejszych gier, które na sklepowych półkach powinny ukazać się jeszcze przed końcem obecnego roku fiskalnego, a więc najpóźniej 31 marca 2009 roku.

THQ ujawnia WWE Smackdown vs. RAW 2009

Jiker, 29 marca 2008, 12:37

Sprawdziły się nieoficjalne informacje zbiegające do nas od kilku dni. Firmy THQ oraz Jakks Pacific zdecydowały się na ujawnienie pierwszych faktów na temat WWE Smackdown vs. RAW 2009 – najnowszej odsłony najpopularniejszego cyklu traktującego o zawodowej lidze wrestlingu.