Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Burnout Dominator

Reklama gry Burnout Dominator zakazana w Wielkiej Brytanii

Metatron, 28 czerwca 2007, 15:32

Wygląda na to, że nagonka na gry wideo w Wielkiej Brytanii nabiera rozpędu. Zaczęło się od sprawy Kościół Anglii kontra Sony, później doprowadzono do zakazu sprzedaży Manhunta 2, wycofano z półek sklepowych Law & Order II: Double Or Nothing, a także bulwersowano się przemocą w trailerach Dark Sector. Obecnie zmuszono Electronic Arts do usunięcia reklamy gry Burnout: Dominator.

Pierwszy dodatek do przenośnej wersji Burnout Dominator już dostępny

Jiker, 29 maja 2007, 17:29

Firma Electronic Arts przygotowała miła niespodziankę dla wszystkich posiadaczy przenośnej wersji gry Burnout Dominator. Jest nią pierwsza z dwóch nowych i, co najważniejsze, darmowych tras.

Światowa premiera gry Burnout Dominator

Basza, 7 marca 2007, 14:04

Przedstawiciele firmy Electronic Arts oświadczyli, że do sprzedaży na terenie Ameryki Północnej trafiła najnowsza gra studia Criterion Games o nazwie Burnout Dominator, przeznaczona na konsole PlayStation 2 i PSP. W przypadku obydwu wersji tej produkcji cena została ustalona na poziomie 39,99 dolarów. Polska premiera tego tytułu odbędzie się równocześnie z europejską, a ustalono ją na 23 marca.

Burnout Dominator w fazie "Gold"

Sargeras, 27 lutego 2007, 14:39

Podano oficjalną informację, iż prace nad grą Burnout Dominator, przeznaczoną na PlayStation 2 i PlayStation Portable, zostały ukończone. Tytuł ten będzie dostępny w sklepach w USA od 6 marca. W Polsce Dominator pojawi się 23 marca, dzięki Electronic Arts Polska.

Poznaliśmy soundtrack do gry Burnout Dominator

Jiker, 24 lutego 2007, 09:59

Przed tygodniem przekazaliśmy Wam dokładną datę europejskiej premiery gry Burnout Dominator, ostatniej odsłony słynnej serii gier wyścigowych, która ukaże się na konsoli PlayStation 2 (w produkcji jest również wersja na przenośne PSP). Dzisiaj z kolei możemy zaprezentować Wam pełny soundtrack ujawniony przez firmę Electronic Arts.

Poznaliśmy datę premiery gry Burnout Dominator

Metatron, 14 lutego 2007, 10:41

Burnout Dominator będzie godnym pożegnaniem się serii z konsolami starej generacji. Kolejna część, która jest już w produkcji, trafi tylko na next-geny. Tymczasem jednak spragnieni emocji towarzyszących najbardziej dynamicznym konsolowym wyścigom mogą odliczać pieniądze na Dominatora, który w Europie ukaże się już 23 marca.

Burnout Dominator - nowe wiadomości

Metatron, 10 stycznia 2007, 14:32

Nieco ponad miesiąc temu informowaliśmy was o nowej odsłonie Burnouta – arcade’owych, ultraszybkich i widowiskowych wyścigów na konsole. W wywiadzie udzielonym dla serwisu IGN przez Nicka Channona, producenta gry, dowiedzieliśmy się szeregu nowych informacji o grze Burnout Dominator, zmierzającej na konsole PSP i PS2.

Zapowiedziano Burnout Dominator i pokazano pierwsze screenshoty

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 09:23

Nasza nieoficjalna wiadomość sprzed czterech dni, dotycząca nowej gry z cyklu Burnout dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, znalazła potwierdzenie w najświeższym oświadczeniu korporacji Electronic Arts. Amerykański gigant elektroniczno-rozrywkowy zapowiedział bowiem właśnie premierę pozycji o nazwie Burnout Dominator, tworzonej przez ekipę developerską z brytyjskiego miasta Guildford.