Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadow the Hedgehog

Shadow the Hedgehog w mini grze

Thorwalian, 28 listopada 2005, 12:59

Shadow the Hedgehog, najnowszy produkt SEGI od kilkunastu dni sprzedaje się na całym świecie. Tymczasem koncern postanowił promować swój tytuł m.in. za pośrednictwem oficjalnej mini-gry.

Premiera Shadow the Hedgehog w listopadzie

Krystian Smoszna, 17 maja 2005, 03:17

Znamy już przybliżoną datę premiery produkcji o nazwie Shadow the Hedgehog, która mimo, iż nawiązuje do kultowej serii gier zręcznościowych z niebieskim jeżem w roli głównej, nieco od niej odbiega – zarówno pod względem wizerunku naszego bohatera, jak i mrocznego klimatu.

Shadow the Hedgehog zapowiedziany... tym razem oficjalnie

Krystian Smoszna, 25 marca 2005, 15:06

Co prawda informacje o planach wydania gry Shadow the Hedgehog znane są już od przeszło dwóch tygodni (vide news z 9 marca), ale dopiero wczoraj koncern SEGA wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie prasowe.

SEGA zapowiada Shadow the Hedgehog

Krystian Smoszna, 9 marca 2005, 13:03

Uroczystość otwarcia Alei Gwiazd poświęconej elektronicznej rozrywce, która odbyła się wczoraj z wielką pompą w San Francisco, wykorzystali przedstawiciele koncernu SEGA, prezentując zgromadzonym w budynku Metreon notablom kolejnego klona gry Sonic the Hedgehog. Okazja była wspaniała, jako że maskotka firmy, została uwieczniona na Alei w charakterze „gwiazdy”.