Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Stomping Land

The Stomping Land ostatecznie porzucone przez twórców?

Draug, 19 lutego 2015, 13:10

Wygląda na to, że projekt The Stomping Land – obiecującej sieciowej gry survivalowej z dinozaurami – poniósł ostateczną śmierć, mimo że dzieło studia SuperCrit wróciło do sprzedaży na Steamie. Główny deweloper, Alex „Jig” Fundora, zerwał kontakt ze swoimi współpracownikami, przez co ci ostatni zaczęli przechodzić do innych zespołów. W międzyczasie gracze próbowali uzyskać interwencję ze strony Kickstartera, lecz nie uzyskali żadnego wymiernego efektu.

The Stomping Land wycofane ze sprzedaży

Jakub Mirowski, 3 września 2014, 10:16

The Stomping Land - sieciowy survival w prehistorycznych czasach - został wycofany ze sprzedaży w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Powodem jest brak aktualizacji oraz kontaktu z deweloperami ufundowanego przez Kickstarter projektu.

The Stomping Land debiutuje we wczesnym dostepie na Steamie

Ender, 31 maja 2014, 16:27

W steamowym programie wczesnego dostępu zadebiutowała wersja alfa The Stomping Land, a więc survivalowej gry nastawionej na zabawę multiplayer, która pozwala nam wcielić się w łowcę dinozaurów. Twórcy obiecują, że prace nad tytułem zakończą się pod koniec 2015 roku.

The Stomping Land - data premiery wczesnej wersji sieciowego survivalu z dinozaurami

Sarge, 7 maja 2014, 13:25

Pod koniec maja na PC zadebiutuje wczesna wersja sieciowego survivalu z dinozaurami w roli głównego zagrożenia (nie licząc innych graczy). Mowa o grze The Stomping Land, która powstaje dzięki udanej akcji na Kickstarterze.