Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Banished

Banished - udostępniono narzędzia moderskie

Góral, 27 sierpnia 2014, 14:16

Banished, niezależna gra strategiczno-ekonomiczna wydana w lutym bieżącego roku, otrzymała nową funkcjonalność - studio Shining Rock Software wypuściło zestaw narzędzi moderskich.

Banished – moje własne simsy. Recenzja strategii ekonomicznej

Qualltin, 24 lutego 2014, 17:41

O strategii ekonomicznej, która porwała moje serce zanim jeszcze miałem w ogóle okazję w nią zagrać. I zakochałem się jeszcze mocniej, gdy pierwszy raz poprowadziłem moją własną mieścinę.

DayZ pokonane przez Banished. Top 10 Steam (16 - 22 lutego)

Przemysław Zamęcki, 24 lutego 2014, 07:00

Banished, strategia ekonomiczna w ubiegłym tygodniu znalazła więcej nabywców na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji - niż szaleńczo popularne DayZ. Nastąpiła więc zmiana w fotelu lidera, a to nie koniec niespodzianek. Sprawdźcie zresztą sami.

Banished dostępne na Steamie i GOG.com

luckie, 19 lutego 2014, 10:55

Pecetowa gra Banished trafiła do dystrybucji cyfrowej. Strategię ekonomiczną dewelopera Luke'a Hodorowicza, pracującego pod szyldem Shining Rock Software, da się kupić m.in. na Steamie i GOG.com.

Sztuka survivalu w cyfrowym świecie

Maurycy, 15 stycznia 2014, 17:31

Czy ograniczenia z jakimi muszą się borykać twórcy gier pozwalają, by sztuka przetrwania w elektronicznej rozgrywce mogła być realistyczna?

Banished - strategia ekonomiczna o walce z bezwzględną naturą zadebiutuje 18 lutego

Adrian Werner, 10 stycznia 2014, 12:04

Studio Shining Rock Software poinformowało, że strategia ekonomiczna Banished zadebiutuje 18 lutego. W grze spróbujemy utrzymać przy życiu grupę osadników walczących o przetrwanie w niegościnnej krainie.

Flesz (26 kwietnia 2013) – The Bureau: XCOM Declassified, Banished, Metro: Last Light.

Hed, 26 kwietnia 2013, 23:54

The Bureau: XCOM Declassified to nowy tytuł gry XCOM, pokazanej po raz pierwszy parę lat temu. To główny temat we Fleszu, w którym mówimy też o Banished i Metro: Last Light.

Banished - nowy filmik ze strategii ekonomicznej o osadnikach walczących z bezwzględną naturą

Adrian Werner, 26 kwietnia 2013, 11:15

Zespół Shining Rock Software wypuścił nowy zapis rozgrywki ze strategii Banished. Obejmiemy w niej dowództwo nad grupą osadników, próbujących przeżyć w niegościnnej krainie.