Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Madden NFL 13

Sprzedaż serii Madden przekroczyła 99 mln egzemplarzy

Adrian Werner, 2 lutego 2013, 15:32

Firma Electronic Arts poinformowała, że seria Madden sprzedała się już w ponad 99 milionach egzemplarzy. Ogłoszono również, że tegoroczna odsłona cyklu zadebiutuje w sierpniu.

Wyniki amerykańskiego rynku gier - Call of Duty: Black Ops II najpopularniejszą grą grudnia i całego roku

Adrian Werner, 11 stycznia 2013, 09:35

Firma NPD opublikowała raport podsumowujący miniony grudzień, jak i cały rok 2012. Obyło się bez większych niespodzianek – w Stanach Zjednoczonych gra Call of Duty: Black Ops II zdeklasowała konkurencję, ale jednocześnie nie była w stanie ochronić całego rynku przed sporym spadkiem przychodów.

Wrzesień w USA – sukces Borderlands 2 i słaba ogólna kondycja branży

Adrian Werner, 12 października 2012, 12:39

Organizacja analityczna NPD Group poinformowała o wynikach finansowych osiągniętych przez amerykański rynek gier we wrześniu tego roku. Niestety, nie dają one powodów do optymizmu. Nie zabrakło jednak również pozytywnych nowin, w tym doskonałego wyniku Borderlands 2.

Sierpniowy raport NPD – Darksiders II na czele, ale dzięki nieuwzględnieniu Madden NFL 13

Grzegorz Ferenc, 7 września 2012, 16:23

Firma badawcza NPD opublikowała raport o wynikach branży gier komputerowych w Stanach Zjednoczonych, osiągniętych w sierpniu tego roku. Także w tym miesiącu mieliśmy do czynienia z negatywnymi trendami, nekającymi twórców gier i sprzętu komputerowego od dłuższego czasu.

Sprzedano 900 tysięcy egzemplarzy Madden NFL 13 w 24 godziny

Szymon Liebert, 31 sierpnia 2012, 11:41

Madden NFL 13 pobił rekord sprzedaży serii – w ciągu 24 godzin od premiery z półek sklepowych zniknęło ponad 900 tysięcy pudełek. Wynik przełożył się na aktywność graczy w trybie online, która także była znacznie wyższa.

Konferencja Microsoftu - Halo 4, Splinter Cell: Blacklist, Gears of War: Judgement, Forza Horizon, Call of Duty: Black Ops II

Marcin Skierski, 4 czerwca 2012, 23:40

Targi E3 w Los Angeles możemy uznać za otwarte. Firma Microsoft jako pierwsza zakończyła konferencję prasową, na której mogliśmy poznać trochę szczegółów na temat nadchodzących gier na Xboksa 360. W naszej relacji znajdziecie streszczenie tego wydarzenia.

Halo 4 oraz Assassin's Creed III najbardziej oczekiwanymi konsolowymi grami 2012 roku według raportu Nielsena

Marcin Skierski, 11 kwietnia 2012, 11:45

Zastanawia Was, jakie są najbardziej oczekiwane gry bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych? Odpowiedzi na to pytanie udziela najnowszy raport firmy Nielsen. Na szczycie stosownych rankingów znalazły się takie produkcje jak Halo 4, Assassin's Creed III, Max Payne 3, czy Madden NFL 13.