Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fight Night Round 2

Czy bokserska seria Fight Night stoczy pojedynek z konsolą Nintendo Wii?

Jiker, 11 lutego 2007, 14:38

Co prawda Wii nie ma dużych szans na otrzymanie własnej edycji gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, ale już w przypadku bokserskiej serii Fight Night są one kilka razy większe. A przynajmniej takie wnioski wysnuć można z wypowiedzi głównego jej producenta, czyli Michaela Blanka z Electronic Arts.

Fight Night Round 3 w przygotowaniu

ComCo, 13 grudnia 2005, 10:12

Po bardzo dobrych ocenach, jakie zebrała ostatnia część symulacji boksu od Electronic Arts, tj. Fight Night Round 2 (np. 87% i Rekomendacja w Recenzji GRY-OnLine), już tylko kwestią czasu pozostawało ogłoszenie prac nad kolejną odsłoną tego cyklu. Wreszcie zrobiono to oficjalnie.

Wiemy kto pojawi się na sountrackach do MVP Baseball 2005, FIFA Street oraz Fight Night Round 2

Elrond, 25 lutego 2005, 13:24

Firma Electronic Arts znana jest graczom głównie ze swoich sportowych produkcji symulujących sporą ilość dyscyplin. Pozostawiając bez komentarza grywalność oraz grafikę tych gier (o gustach się nie dyskutuje) przejdźmy do oprawy dźwiękowej dzieł z EA. Elektronicy starają się, żeby stała ona zawsze na wysokim poziomie, i choć nie zawsze im to wychodzi, to przynajmniej jest co posłuchać.

A w Fight Night Round 2 zobaczymy ...

Elrond, 21 lutego 2005, 11:10

Firma Electronic Arts zdecydowała się na opublikowanie nazwisk bokserów, którzy wystąpią w drugiej odsłonie Fight Night, realistycznej symulacji walk na ringu. I tak na okładce pudełka z grą zobaczymy Bernarda Hopkinsa, natomiast w ringu będziemy mogli wcielić się w takie legendy jak Muhammad Ali czy brylujący obecnie w wadze lekkopółśredniej, Arturo Gatti.

Fight Night Round 2 nadchodzi

Elrond, 27 stycznia 2005, 12:15

Miłośnicy boksu oraz gier sportowych spod znaku EA, którym zasmakowała wydana w zeszłym roku gra Fight Night, doczekają się jej kontynuacji. Tym razem do posiadaczy PS2 oraz Xbox, na których to platformach ukaże się Fight Night Round 2, dołączą gracze GameCube, dla których EA oraz Nintendo przygotowały niespodziankę - w tej wersji zawarta będzie jeszcze gra Super Punch-Out!!.

Fight Night Round 2 zaanonsowane

Speed, 7 grudnia 2004, 17:06

Miłośnicy boksu mogą mieć powody do zadowolenia, gdyż dziś konsorcjum wydawnicze Electronic Arts zaanonsowało grę Fight Night Round 2, kontynuację udanego programu sprzed kilku miesięcy – Fight Night 2004. Podobnie jak pierwowzór, tytuł ten ukaże się wyłącznie na Xboxa i Playstation 2.