Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Burnout Revenge

Microsoft zwiększa liczbę gier wchodzących w skład Xbox 360 Platinum Hits

Jiker, 25 lutego 2007, 15:41

Już niebawem amerykańscy posiadacze Xboksa 360 będą mogli przetestować kolejną część starszych tytułów za względnie niską cenę. Microsoft przedstawił bowiem listę gier, które 16 marca trafią do grupy X360 Platinum Hits.

Pierwsze obrazki, promujące Burnout 5

eLKaeR, 4 stycznia 2007, 12:55

Wygląd gry Burnout Dominator dla PlayStation 2 i PlayStation Portable poznaliśmy przed niespełna miesiącem, gdy korporacja Electronic Arts oficjalnie zapowiedziała ten produkt. Tymczasem Burnout 5 dla konsol nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360) ujawniono pod koniec sierpnia 2006 i aż do teraz nie pokazano żadnych grafik promocyjnych.

Zapowiedziano Burnout Dominator i pokazano pierwsze screenshoty

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 09:23

Nasza nieoficjalna wiadomość sprzed czterech dni, dotycząca nowej gry z cyklu Burnout dla PlayStation 2 i PlayStation Portable, znalazła potwierdzenie w najświeższym oświadczeniu korporacji Electronic Arts. Amerykański gigant elektroniczno-rozrywkowy zapowiedział bowiem właśnie premierę pozycji o nazwie Burnout Dominator, tworzonej przez ekipę developerską z brytyjskiego miasta Guildford.

Dwie nowe gry z cyklu Burnout w 2007 roku?

eLKaeR, 4 grudnia 2006, 10:23

Kilkakrotnie wspominaliśmy już, że w planach korporacji Electronic Arts figuruje kolejna odsłona serii Burnout, dedykowana konsolom nowej generacji (PlayStation 3 i Xbox 360). Przeglądając katalog popularnego internetowego sklepu Electronics Boutique można zobaczyć, iż nadchodząca gra ma ujrzeć światło dzienne 6 marca 2007. Taka sama data widnieje również przy innej pozycji spod znaku Burnout.

Co nowego na temat kolejnej odsłony Burnout?

eLKaeR, 25 października 2006, 06:44

Chociaż pozycja z wyścigowej serii Burnout (konkretnie Burnout Revenge) dostępna jest na platformie Xbox 360, to dopiero nadchodząca gra z tego cyklu będzie prawdziwym tytułem nowej generacji – produkt powstaje wyłącznie z myślą o PlayStation 3 oraz wspomnianej konsoli korporacji Microsoft. Właśnie uzyskaliśmy nieco nowych informacji, dotyczących tego dzieła, szykowanego przez Electronic Arts.

Rozpoczęto prace nad Burnout 5!

BK, 30 sierpnia 2006, 10:30

Słynna seria Burnout doczeka się kolejnej odsłony. Przedstawiciele firmy Electronic Arts właśnie potwierdzili, że trwają prace nad jej piątą częścią. Gotowy produkt ma trafić do rąk posiadaczy PS3 i Xboxa 360. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia z początku sierpnia.

EA wkrótce oficjalnie zapowie kolejną część Burnout i Road Rash?

eLKaeR, 8 sierpnia 2006, 15:05

Dziś w Wielkiej Brytanii ukazał się pierwszy numer magazynu PSM3, poświęconego przede wszystkim PlayStation 3, ale także PlayStation 2 i PlayStation Portable. Redakcja tego periodyku dotarła do zakulisowych informacji, dotyczących dwóch nie zapowiedzianych jeszcze oficjalnie gier wyścigowych ze stajni Electronic Arts.

Złoto dla Burnout Revenge w wersji na konsolę Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 marca 2006, 14:26

Już wkrótce katalog gier na konsolę Xbox 360 powiększy się o kolejny tytuł. Mowa oczywiście o grze Burnout Revenge, która właśnie osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni.

Znamy datę premiery gry Burnout Revenge na Xbox 360

Krystian Smoszna, 1 lutego 2006, 10:06

Gra Burnout Revenge jest już doskonale znana posiadaczom konsol Xbox oraz PlayStation 2. Na wersję przeznaczoną na najnowsze urządzenie firmy Microsoft – Xbox 360 – przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Firma Electronic Arts, która zajmuje się dystrybucją programu stworzonego przez Criterion Studios, zapowiedziała wczoraj, że trafi on do sklepów w Stanach Zjednoczonych 7 marca bieżącego roku.

Burnout Revenge wjeżdża do sklepów w USA

ComCo, 16 września 2005, 08:19

Miłośnicy dynamicznych wyścigów samochodowych spod znaku Burnout szturmują już sklepy w Stanach Zjednoczonych. Tam dostępna jest już bowiem czwarta odsłona tego cyklu, która nosi nazwę Revenge (PS2/Xbox). Do Europy gra zawita dokładnie za tydzień, czyli 23 września. Dystrybutorem omawianego programu w naszym kraju jest zaś polski oddział korporacji Electronic Arts.

Dwie gry z serii Burnout pojechały do tłoczni

Henkel, 7 września 2005, 12:45

Koncern Electronic Arts ogłosił, iż dwa nowe tytuły z serii Burnout opuściły siedzibę firmy i wkroczyły w końcowe stadium produkcji. Jest to przeznaczona dla PlayStation 2 oraz Xboxa gra Burnout Revenge oraz tytuł będący debiutem EA na rynku konsol przenośnych Burnout Legends – będą w niego mogli zagrać posiadacze PlayStation Portable oraz Nintendo DS.

Burnout Revenge ze stosownym soundtrackiem

Krooliq, 24 sierpnia 2005, 09:46

Korporacja Electronic Arts właśnie ujawniła szczegóły dotyczące soundtracku do najnowszej, czwartej już, odsłony cyklu wirtualnych wyścigów samochodowych o nazwie Burnout, czyli gry Burnout Revenge.