Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Speedball 2: Brutal Deluxe

Speedball II także dla PlayStation Network?

Misiek, 19 października 2007, 13:26

Speedball 2: Brutal Deluxe wylądował na Xbox Live Arcade 17 października. Wygląda jednak na to, że również właściciele PlayStation 3 będą mieli wkrótce możliwość ściągnięcia tego tytułu. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Johna Phillipsa z zespołu Bitmap Brothers.

Every Extend Extra Extreme i Speedball 2: Brutal Deluxe od jutra w ofercie XBLA

Metatron, 16 października 2007, 09:45

Microsoft ogłosił produkcje, o które rozszerzy się w najbliższą środę oferta Xbox Live Arcade. Wśród nich znajdziemy przygotowaną przez Q Entertainment Every Extend Extra Extreme (znaną także jako E4) oraz remake hitu z czasów Amigi – Speedball 2: Brutal Deluxe.

Speedball II na Xbox Live Arcade – znamy datę premiery i cenę

Misiek, 9 października 2007, 09:22

Firma Empire Interactive ogłosiła, że nowa wersja hitu sprzed lat – Speedball II: Brutal Deluxe – wyląduje 17 października na Xbox Live Arcade. W rozgrywce ma nic się nie zmienić, ale twórcy zapowiadają dodatki, między innymi w postaci nowych drużyn do wyboru.

Odświeżona wersja gry Speedball II zadebiutuje w październiku

Krystian Smoszna, 11 września 2007, 14:48

Miała zostać wydana w sierpniu, ale posiadacze konsol Xbox 360 będą mogli ją pobrać dopiero w połowie października. Mowa tu o odświeżonej wersji gry Speedball II: Brutal Deluxe, którą od kilku miesięcy usiłuje stworzyć firma Empire Interactive.

Nowe informacje na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360

Major Doktor Upiorna, 12 czerwca 2007, 15:55

Pierwsze dane na temat gry Speedball 2: Brutal Deluxe w wersji dla konsoli Xbox 360 dotarły do nas na początku maja. Otrzymaliśmy wówczas informacje, że firma Empire Interactive przygotowuje klasyczną odsłonę futurystycznej wariacji na temat futbolu amerykańskiego, dedykowaną usłudze Xbox Live Arcade. Obecnie udało nam się dowiedzieć, że owa pozycja ujrzy światło dzienne już w sierpniu br.

X360 dostanie Speedball 2: Brutal Deluxe

eLKaeR, 4 maja 2007, 09:09

Z myślą o PeCetach powstaje trójwymiarowy remake pamiętnej gry sprzed siedemnastu lat, noszącej nazwę Speedball 2: Brutal Deluxe. Według ostatnich doniesień gotowy produkt ujrzy światło dzienne już latem bieżącego roku. Tymczasem brytyjska firma Empire Interactive szykuje powrót klasycznej dwuwymiarowej wersji wspomnianej pozycji.