Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Aliens vs Predator: Requiem

Kolejne materiały z anulowanego Aliens RPG

Hed, 8 grudnia 2009, 10:49

W sieci pojawiły się kolejne obrazki z anulowanego projektu określanego mianem Aliens RPG, o którym ostatni raz słyszeliśmy w lipcu tego roku. Światło na to jak mogłaby wyglądać produkcja tworzona przez Obsidian Entertainment rzuciła Suzane Brown, zatrudniona w studiu przez niecały rok (2008-2009). Materiały z gry weszły w skład CV autorki (http://www.matternal.com).

Aliens vs. Predator na PSP - pierwsze szczegóły i screenshoty

Metatron, 16 sierpnia 2007, 14:32

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że twórcy znanej z komputerów PC gry Aliens vs. Predator, Rebellion Software, pracują nad inną produkcją wzorowaną na tym samym uniwersum. Nowy tytuł powstaje jednak wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli PSP. Wydawca gry, Sierra Entertainment (oddział Vivendi Games), poszerzył nieco naszą wiedzę na temat nadchodzącej produkcji.

Nowa gra z serii Aliens vs. Predator powstanie na PSP

Metatron, 9 sierpnia 2007, 10:25

Serwis CVG poinformował, że trwają prace nad nową grą z serii Aliens vs. Predator. Zajmuje się nią brytyjskie studio deweloperskie Rebellion Software, mające już na swoim koncie grę Aliens vs. Predator na PC. Co ciekawe, nowy tytuł nie powstaje na komputery, ani nawet nie na konsole stacjonarne, lecz na handhelda PSP.