Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guitar Hero: On Tour Decades

Prace nad Guitar Hero 7 i Band Hero 3 już w toku?

Rock Alone, 17 maja 2010, 10:41

Ostatnimi czasy o wielu tytułach dowiadujemy się od deweloperów, którzy w swoich CV załączają bardzo ciekawe informacje. W ten właśnie sposób w nasze ręce trafiła wiadomość o Guitar Hero 7 i Band Hero 3.

Pierwsze konkrety na temat Guitar Hero 6

Adrian Werner, 15 maja 2010, 12:53

Pomimo silnego eksploatowania marki Guitar Hero wciąż cieszy się ona wielką popularnością. Activision ani myśli zwalniać tempa produkcji i na końcówkę roku szykuje szóstą część cyklu. Najnowszy numer The Official Xbox Magazine przyniósł trochę konkretów na temat tej produkcji.

Nadchodzą nowe gry z cyklu Guitar Hero

Jiker, 12 lutego 2009, 11:32

Wczorajsza konferencja Activision Blizzard obrodziła w sporą ilość istotnych informacji. Kolejną jest zapowiedź następnych produkcji z cyklu Guitar Hero, mających trafić do sprzedaży w 2009 roku.

Guitar Hero Modern Hits na Nintendo DS "potwierdzone"

Animol, 27 grudnia 2008, 12:52

Nie tak dawno Activision zastrzegło wyrażenie „Guitar Hero Modern Hits”, jednak do tej pory nic więcej o kolejnej grze z tej popularnej serii nie było wiadomo. Na ratunek ponownie ruszyło ESRB.

Lista utworów w Guitar Hero: On Tour Decades

vampire, 30 października 2008, 09:31

Jak niedawno wspominaliśmy, po niespełna sześciu miesiącach obecności na rynku (światowa premiera produkcji miała miejsce 22 czerwca) przeznaczona na Nintendo DS wersja Guitar Hero, popularnej gry muzycznej, już 16 listopada doczeka się kolejnej odsłony. Przede wszystkim wprowadzi ona nowy tryb rozgrywki oraz umożliwi nam zagranie nowych kawałków.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 października 2008)

Jiker, 7 października 2008, 11:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: gonimy własny ogon w Pyroblazer, słuchamy ścieżki dźwiękowej NBA 2K9, kupujemy talizmany, walczymy w wojnie secesyjnej, rockujemy z dodatkiem do Guitar Hero: On Tour oraz regionalizujemy Nintendo DSi. Zapraszamy do lektury.