Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Football Manager 2009

Rekordy gier piłkarskich okiem autorów Księgi Rekordów Guinessa: Edycji dla Graczy

Jiker, 27 kwietnia 2010, 11:43

W związku ze zbliżającą się premierą 2010 FIFA World Cup South Africa, wydawcy tegorocznej Guinness World Records: Edycja dla Graczy postanowili opublikować w Internecie kilka istotnych rezultatów osiągniętych przez gry piłkarskie. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

Gra Roku 2008 – Prezentacja nominowanych! Cz.13

Filip „fsm” Grabski, 11 marca 2009, 13:00

Plebiscyt na Grę Roku 2008 trwa w najlepsze, a teraz przedstawiamy filmowe prezentacje nominowanych tytułów. Każdego dnia pojawiać się będzie jeden zestaw kilku filmików z serii Gramy! oraz ze zbiorów GOL Video pokazujących wyróżnione przez nas gry w akcji. Dzisiaj przedostatnia trójka.

Klub piłkarski wykorzysta bazy danych Football Managera

Ramsik, 15 listopada 2008, 14:51

Pomimo tego, że Football Manager wydaje się być jedynie zwykła grą o skomplikowanej architekturze i ubogiej oprawie wizualnej, potrafi całkiem dobrze odwzorowywać rzeczywistość. Możliwości do swoistego przewidywania przyszłości przez produkcję Sports Interactive dostrzegli włodarze znanego klubu piłkarskiego i postanowili w to nieco zainwestować.

Słów kilka na temat zabezpieczeń Football Manager 2009

Elrond, 13 listopada 2008, 17:38

Zabezpieczenia antypirackie – te dwa słowa spędzają sen z powiek zarówno wydawcom jak i graczom. Pierwszym - bo niechętnym wzrokiem patrzą na „uciekające” im zielone z powodu pirackich kopii gry, drugim – bo mało kto lubi gdy na jego sprzęcie instaluje się podejrzane oprogramowanie. Wygląda jednak na to, że w przypadku Football Manager 2009 udało się sprawić aby wilk był syty i owca cała.

Dema Football Managera w sieci

Ramsik, 3 listopada 2008, 08:45

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawcy, podczas zakończonego kilka godzin temu weekendu Internet wzbogacił się o wersje demonstracyjne najnowszej odsłony menedżerskiej serii. Tradycyjnie już otrzymaliśmy dwa warianty próbki Football Managera 2009.

Football Manager 2009 ukończony, wkrótce demo

Hed, 28 października 2008, 09:41

Firma Sega, wydawca tej świetnej serii autorstwa Sports Interactive, ogłosiła, że najnowsza odsłona Football Managera, w wersji na pecety i Macintoshe, osiągnęła status Gold, a więc faza produkcji została ukończona i już wkrótce możemy spodziewać się tego tytułu na sklepowych półkach. Wcześniej należy wypatrywać dema, w dodatku w dwóch dostępnych wersjach.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 października 2008)

Jiker, 10 października 2008, 11:03

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Left 4 Dead z olbrzymią kampanią reklamową, pełna wersja LittleBigPlanet wzbogacona o lokacje z bety, sklepowy debiut Multiwinii już jutro, Mines of Moria zaskoczy nas 18 listopada, pierwszy przykład funkcjonowania systemu PSP Plus!, Prince of Persia: Classic także na PS3. Zapraszamy do lektury.