Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kinectimals

Wieści z targów gamescom (The Sims Social, Leedmees, Rage HD) 19/08/11

Jiker, 19 sierpnia 2011, 14:18

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dobrym starcie The Sims Social, darmowym Rage HD, a także nowych grach w ofercie PlayStation Network i Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

2.5 miliona sprzedanych egzemplarzy Kinecta

Sarge, 30 listopada 2010, 09:30

Premiery kontrolerów ruchu nowej generacji od Sony i Microsoftu były z pewnością ważnymi wydarzeniami ostatnich miesięcy tego roku. Pośrednio spowodowały one, że w większym niż dotychczas stopniu skupiono się na produkcji typowo rodzinnych tytułów. Informowano nas już o pierwszych wynikach sprzedaży nowych akcesoriów, a tymczasem poznaliśmy najnowsze dane dotyczące Kinecta.

Milion nabywców Kinecta

Jiker, 16 listopada 2010, 10:33

Koncern Microsoft ogłosił, że kontroler Kinect znalazł w ciągu dziesięciu dni od swojej premiery milion nabywców. Urządzenie, które debiutowało 4 listopada w Stanach Zjednoczonych oraz 10 listopada w Europie, jest na dobrej drodze ku temu, by zrealizować niedawno ujawnione plany giganta z Redmond.

Kinect debiutuje na europejskim rynku

Jiker, 10 listopada 2010, 08:00

Dziś na europejskim, a także polskim rynku debiutuje Kinect – kontroler ruchu nowej generacji, dedykowany właścicielom konsoli Xbox 360. W Stanach Zjednoczonych sklepy nie nadążają z wysyłką urządzenia – czy na Starym Kontynencie będzie podobnie?

Nowy dashboard Xbox 360 w akcji

omadaha, 13 września 2010, 13:40

W sieci pojawił się film ukazujący funkcjonalność nowej wersji dashboardu konsoli Microsoft Xbox 360. Odświeżone menu przygotowane zostało przez firmę w związku z uruchomieniem wersji beta Kinecta.