Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 26 lutego 2020, 13:11

autor: Froozyy

Ulepszono wyszukiwarkę Steam; filtrowanie cen jeszcze łatwiejsze

Wyszukiwarka gier na Steamie doczekała się kilku ulepszeń, które były testowane w ramach programu Steam Labs. Od teraz gracze mogą m.in. w łatwiejszy sposób wybrać interesujący ich przedział cenowy, dodać lub usunąć odpowiednie tagi czy też szukać wśród gier zlokalizowanych na ojczysty język.

W SKRÓCIE:
  • wyszukiwarka gier na Steamie doczekała się kilku zmian, które były testowane przez kilka ostatnich miesięcy w ramach programu Steam Labs;
  • od teraz użytkownicy mogą m.in. dokładnie określić przedział cenowy, wykluczyć oraz dodać odpowiednie tagi czy też szukać wśród gier zlokalizowanych na ojczysty język.

Wyszukiwarka gier na platformie Steam doczekała się drobnych ulepszeń, które były testowane przez kilka ostatnich miesięcy w ramach programu Steam Labs. Najnowsze zmiany są następstwem stworzenia algorytmów, pomagających użytkownikom w odnalezieniu kolejnych ciekawych produkcji (mowa np. o inteligentnym doradcy Steam Labs). Twórcy zaznaczają jednak, że choć na pierwszy rzut oka wprowadzone poprawki mogą nie robić dużego wrażenia, to są niezbędne do ulepszenia doświadczenia płynącego z wyszukiwania różnorakich tytułów.

Zmiany w wyszukiwarce gier Steama. - Ulepszono wyszukiwarkę Steam; filtrowanie cen jeszcze łatwiejsze - wiadomość - 2020-02-26
Zmiany w wyszukiwarce gier Steama.

Przejdźmy jednak do samych poprawek, których doczekała się steamowa wyszukiwarka gier. Dodanych zostało kilka opcji, dzięki którym użytkownicy mogą jasno określić, jakiej produkcji szukają. Jest to m.in. łatwiejszy wybór przedziału cenowego (uwzględniający oferty specjalne, tj. przeceny i wyprzedaże), wybranie oraz wykluczenie określonych tagów, ukrycie znanych już nam gier czy też tych przeznaczonych tylko na gogle VR.

Część funkcji ulepszonej wyszukiwarki gier na Steamie.
Część funkcji ulepszonej wyszukiwarki gier na Steamie.

Do tego możemy odnaleźć produkcje dostępne w rodzimej wersji językowej, a lista znalezionych tytułów teraz ładuje się w nieskończoność, zamiast być podzieloną na kolejne strony (tak jak miało to miejsce do tej pory). Nową wyszukiwarkę możecie sprawdzić pod tym adresem, a jeśli chcecie przetestować inne funkcje w ramach programu Steam Labs, wystarczy, że zajrzycie tutaj.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.