Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 16 września 2021, 13:47

Czarne PS5 pasowałoby do kompletu? Sony prezentuje słuchawki Pulse 3D Nocna Czerń

Sony zaprezentowało nowy kolor słuchawek bezprzewodowych Pulse 3D. Tak jak w przypadku pada DualSense, będzie można je kupić w wersji Nocna Czerń. Może teraz przyjdzie kolej na czarne PS5?

W SKRÓCIE:
  • Zestaw słuchawkowy Pulse 3D od teraz dostępny jest w całości w czarnym kolorze.

Dla zwolenników czarnych urządzeń Sony przygotowało zestaw słuchawkowy Pulse 3D w nowej wersji kolorystycznej Nocna Czerń (Midnight Black). Pałąk może mieć teraz czarny kolor, co razem z pozostałymi elementami sprawia bardziej spójne wrażenie. Słuchawki w nowym wydaniu będą dostępne od przyszłego miesiąca. Od pewnego czasu kontroler DualSense także możemy kupić w ciemnym kolorze. Może teraz przyszła pora, by do czarnych akcesoriów dopasować czarne PlayStation 5?

Przy okazji prezentacji nowej wersji kolorystycznej słuchawek Sony udostępniło aktualizację oprogramowania, która m.in. wprowadza nowe ustawienia korektora dźwięku przeznaczone dla zestawu słuchawkowego Pulse 3D. Predefiniowane ustawienia to Standard, Bass Boost (podbicie basu) i Shooter – specjalny tryb dla miłośników FPS-ów, pozwalający łatwiej lokalizować źródło strzałów lub kroków.

Konsola PS5 na razie dostępna jest w jedynie słusznym, białym kolorze. Wielu jednak chętnie zobaczyłoby ją także w innych barwach. Dlatego sporo niezależnych firm oferuje zamienniki obudów, co spotyka się na ogół ze zdecydowaną odpowiedzią prawników Sony. Może więc jest to dobry moment, by wprowadzić oficjalną czarną wersję kolorystyczną konsoli?

Sony Pulse 3D

Słuchawki Pulse 3D przygotowano z myślą o współpracy z konsolami PS5, PS4, komputerami PC i Mac. Złącze jack 3,5 mm pozwala podłączyć je do dowolnego urządzenia przewodowo. Z kolei wbudowany akumulator umożliwia 12 godzin pracy bezprzewodowej. Zależnie od gry uruchomionej na PS5, słuchawki mogą zaoferować dźwięk przestrzenny. Posiadają dwa wbudowane mikrofony, regulację głośności i redukcję szumów.

Czarne PS5 pasowałoby do kompletu? Sony prezentuje słuchawki Pulse 3D Nocna Czerń - ilustracja #1

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.