Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 13 stycznia 2012, 13:09

autor: Kono

Prezentacja The Elder Scrolls V: Skyrim na tablecie Razera

W sieci pojawił się film ukazujący możliwości zapowiedzianego kilka dni temu pecetowego tableta firmy Razer. Materiał wideo pokazuje, jak na przenośnym urządzeniu działa gra The Elder Scrolls V: Skyrim w ustawieniach Ultra High.

Kilka dni temu firma Razer na targach CES zaprezentowała urządzenie o kodowej nazwie Project Fiona, które jest potężnym tabletem PC przeznaczonym dla graczy. Dzisiaj w sieci pojawił się materiał filmowy ukazujący, jak na nowym produkcie Razera działa gra The Elder Scrolls V: Skyrim.

Przedstawiony powyżej film został nagrany na odbywających się w Las Vegas targach CES. Zaprezentowano na nim grę The Elder Scrolls V: Skyrim działającą w jakości „Ultra High” i rozdzielczości 1280 na 800 pikseli. Przedstawiciele firmy Razer zapewnili, że chociaż na „Ultra High” widać pewne spadki liczby wyświetlanych klatek, to na ustawieniach High gra działa płynnie. Warto też nadmienić, że gra została uruchomiona z poziomu usługi Steam.

Przypominamy, że nowy tablet firmy Razer będzie posiadać 10-calowy wyświetlacz multi-touch, procesor Intel Core i7, a także dwa kontrolery po bokach. Produkt ma być skierowany głównie do hardcore’owych graczy pecetowych. Cena „Fiony” miałaby nie przekraczać 1000 dolarów (około 3500 złotch). Warto zaznaczyć, że urządzenie jest projektem koncepcyjnym i wiele jego cech może ulec zmianie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim