Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 3 listopada 2020, 13:55

autor: AlexB

Premierowy stream Xbox Series X/S - Microsoft zapowiada wydarzenie

10 listopada o godzinie 20:00 czasu polskiego odbędzie się specjalny stream z okazji premiery konsol Xbox Series X oraz S, zorganizowany przez firmę Microsoft. Nie zabraknie wielu atrakcji, w tym rozmów z twórcami gier zmierzających na nową generację.

Równo za tydzień na półkach sklepowych oficjalnie pojawią się pierwsze egzemplarze nowych konsol Microsoftu - Xboksa Series X oraz Series S. Gigant z Redmond zdecydował się na odpowiednie uczczenie tego wydarzenia. W dniu premiery platform dziewiątej generacji sygnowanych marką Xbox o godzinie 20:00 czasu polskiego wystartuje zorganizowany przez amerykańską firmę stream. Będzie można go obejrzeć na YouTube, Twitchu oraz Facebook Gaming.

Microsoft przygotował szereg atrakcji. Podczas nadchodzącego streamu odbędą się rozmowy z twórcami gier oraz partnerami zespołu z Redmond. Odsłonią oni kulisy prac nad produkcjami zmierzającymi na nową generację, opowiedzą interesujące historie i sprawdzą swoje umiejętności w różnorakich tytułach, przy okazji prezentując po raz kolejny, jak nowe konsole Xbox sprawują się w akcji. Nie zabraknie też ujęć z lokalnych premier kolejnych platform Microsoftu z całego świata. Jeśli jednak spodziewacie się, że w przyszły wtorek pojawią się jakieś wielkie zapowiedzi, to się zawiedziecie. Cytując wpis Phila Spencera zamieszczony na stronie Xbox Wire:

To będzie moment na granie, a nie komunikaty, gdyż konsole nowej generacji trafią do osób z całego świata. Zamiast wielkich ogłoszeń, rozpoczniemy nową erę, bawiąc się wspólnie.

Premierowy stream Xbox Series X/S - Microsoft zapowiada wydarzenie - ilustracja #1
Gotowi, by chwycić w dłoń pady do nowego Xboksa?

Rozrywka to jedno, lecz nie należy zapominać o potrzebujących. Zaplanowany na 10 listopada stream ma być również okazją do zebrania funduszy na cele charytatywne.

Czy zdecydujecie się dołączyć do zespołu Xboksa za tydzień i wspólnie będziecie świętować premierę nowej generacji? Phil Spencer ma szczerą nadzieję, że tak, i serdecznie Was do tego zaprasza.

  1. Oficjalna strona firmy Microsoft