Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 20 września 2013, 11:15

autor: Sarge

Nowe sterowniki od Nvidii (327.23 WHQL)

Firma Nvidia zamieściła na oficjalnej stronie internetowej najnowsze sterowniki do swoich kart graficznych. Drivery GeForce 327.23 WHQL poprawiają wydajność w wybranych grach, a także dodają obsługę dodatkowych sąsiadujących wyświetlaczy 4K.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Nvidia pojawiły się sterowniki GeForce 327.23 WHQL. Jednocześnie zapowiedziano, że wkrótce ukażą się nowe drivery w wersji beta, które poprawią kolejne błędy wykryte przez użytkowników.

Firma Nvidia chwali się, że w porównaniu do GeForce 320.49 WHQL, najnowsza wersja sterowników zwiększa nawet o 19% wydajność kart graficznych z serii GeForce 400/500/600/700. Konkretne wyniki zależne są od konfiguracji sprzętowej posiadanego komputera. Oprócz tego dodano profile SLI w grach Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist oraz Batman: Arkham Origins.

Nowe sterowniki od Nvidii (327.23 WHQL) - ilustracja #1

Sterowniki GeForce 327.23 WHQL umożliwiają też strumieniowanie obrazu z gier na przenośne urządzenie Nvidia Shield, co sprawdzą przede wszystkim mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Producent dodał też obsługę dodatkowych sąsiadujących wyświetlaczy 4K.

Drivery w wersji 327.23 WHQL są kompatybilne z systemami Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 oraz Windows Vista. Możecie je ściągnąć z oficjalnej strony internetowej firmy Nvidia. Pełny opis zmian i nowości znajdziecie w pliku PDF udostępnionym na stronie producenta.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.