Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 12 lipca 2007, 12:15

autor: Vercetti

Kontroler SIXAXIS już niebawem z funkcją wibracji

Być może nie jest to najbardziej zaskakująca wiadomość tego roku, a całkiem prawdopodobne nawet, że wielu się jej spodziewało. Tym niemniej, powołując się na rozmowę redaktorów serwisu Kotaku z przedstawicielem Sony Computer Entertainment America, możemy wreszcie potwierdzić, że SIXAXIS, kontroler PS3 wzbogaci się w końcu o wyczekiwaną przez graczy funkcję wibracji.

Być może nie jest to najbardziej zaskakująca wiadomość tego roku, a całkiem prawdopodobne nawet, że wielu się jej spodziewało. Tym niemniej, powołując się na rozmowę redaktorów serwisu Kotaku z przedstawicielem Sony Computer Entertainment America,możemy wreszcie potwierdzić, że SIXAXIS, kontroler PS3 wzbogaci się w końcu o wyczekiwaną przez graczy funkcję wibracji.

Kontroler SIXAXIS już niebawem z funkcją wibracji - ilustracja #1

Na dobrą sprawę jest to jedyna, pewna wiadomość w tym temacie, bo anonimowy przedstawiciel SCEA przemilczał datę premiery nowej wersji gamepada, całkowicie pomijając przy tym taki detal, jak cena nadchodzącego produktu. Niewykluczone jednak, że omawiane urządzenie trafi na rynek wraz z nową, 80-gigabajtową wersją PlayStation 3, której premierę zaplanowano na sierpień. O kolejnych, tym razem oficjalnych szczegółach na temat odświeżonej edycji SIXAXIS-a, będziemy informować Was na bieżąco.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.