Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 maja 2019, 21:00

autor: ElMundo

AMD zapowiada konferencję na E3 2019. Prezentacja kart graficznych Navi?

Koncern AMD zapowiedział konferencję „Next Horizon Gaming”, która odbędzie się podczas targów E3 2019. Wiele wskazuje na to, że w jej trakcie po raz pierwszy zobaczymy nowe karty graficzne bazujące na architekturze Navi.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
AMD zapowiada konferencję na E3 2019. Zapowiedź kart graficznych Navi? - ilustracja #1

Po nieoficjalnych informacjach mówiących o możliwej premierze układów graficznych z nowej rodziny Radeon RX 600 czas na kolejną porcję wieści dotyczącą obozu „czerwonych”. AMD oficjalnie zapowiedziało bowiem konferencję „Next Horizon Gaming”, która będzie miała miejsce podczas targów E3 2019, a konkretnie 10 czerwca.

W trakcie tego wydarzenia CEO AMD, Lisa Su, zaprezentuje nadchodzące produkty i technologie tego koncernu związane z gamingiem, zarówno w pecetowym i konsolowym wydaniu, jak i w odniesieniu do rozwiązań opartych na graniu w chmurze. Oprócz tego różnorodni deweloperzy pokażą fragmenty rozgrywki z nadchodzących tytułów.

Wiele wskazuje na to, że w trakcie tej konferencji AMD zaprezentuje karty graficzne oparte na architekturze Navi, co potwierdzałoby informacje, które uzyskaliśmy w połowie kwietnia. Warto także pamiętać o tym, że koncern pojawi się ze swoimi produktami 27 maja podczas targów Computex 2019 odbywających się na Tajwanie – wówczas spodziewany jest debiut kolejnej generacji procesorów Ryzen.