Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Postapokalipsa - Gry Zręcznościowe Xbox One

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku zręcznościowe o tematyce postapokalipsa na platformę Microsoft XBOX ONE ułożone według popularności.

Gry zręcznościowe. Gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej. Produkcje te inaczej zwane są grami arcade. Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do wyznaczonego celu lub pokonanie przeciwników, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu. Zręcznościówki zazwyczaj pozbawione są fabuły lub występuje ona w postaci szczątkowej. Do tej kategorii należą m.in. popularne platformówki.

XONE
Zręcznościowe
postapokalipsa
Steel Rats
Steel Rats

Zręcznościowe 17 maja 2019

Steel Rats to produkcja polskiego studia Tate Multimedia, twórców Kangurka KAO. Jest to wyścigowa gra akcji, w której wcielamy się w członka motocyklowego gangu Stalowych Szczurów, a celem jest oczyszczenie miasta z siejących postrach robotów przy pomocy swojego jednośladu. Steel Rats charakteryzuje perspektywa 2,5D i retrofuturystyczna stylistyka.

Double Kick Heroes
Double Kick Heroes

Zręcznościowe 28 sierpnia 2020

Double Kick Heroes to dwuwymiarowa gra rytmiczna, w której wcielamy się w fanów metalu, przemierzających świat pełen zombie i innych potworów. Walczymy z nimi, grając rozmaite utwory, które napędzają karabiny zamontowane w naszym pojeździe.

RAD
RAD

Zręcznościowe 20 sierpnia 2019

Izometryczna gra akcji typu roguelike od studia Double Fine (twórców m.in. Psychonauts i Brutal Legend), osadzona w postapokaliptycznym świecie. Wcielając się w nastolatka z kijem baseballowym w ręku, ruszamy w głąb skażonego lądu w poszukiwaniu ratunku dla pozostałej przy życiu ludzkości.