Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Dungeon-crawler - Gry Xbox 360

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce dungeon-crawler na platformę Microsoft Xbox 360 ułożone według popularności.

X360
dungeon-crawler
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2
Strategiczne
Przygodowe1
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Stranger of Sword City
Stranger of Sword City

RPG 5 czerwca 2014

Wyprodukowana przez studio Experience i osadzona w realiach dark fantasy pierwszoosobowa gra jRPG w konwencji dungeon crawlera, znana także pod tytułami Stranger in Alda oraz Stranger of the Village of the Sword. W grze wcielamy się w postać tytułowego nieznajomego, którego samolot rozbija się po spotkaniu z tajemniczym portalem. Jako jedyny ocalały trafia on do legendarnego miasta mieczy – Escario, a jego głównym celem jest odnalezienie sposobu na powrót do domu.

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know!
Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know!

Przygodowe 19 listopada 2013

Druga z kolei gra oparta na przebojowym serialu animowanym Adventure Time. Wcielając się w bohaterów znanych z kreskówki, ruszamy na pomoc Królewnie Balonowej, eliminując ukryte w tytułowych lochach zastępy potworów, które zagrażają Słodkiemu Królestwu.

Meikyuu Cross Blood: Reloaded
Meikyuu Cross Blood: Reloaded

RPG 10 listopada 2011

Tradycyjna japońska gra RPG należąca do podgatunku dungeon-crawler z akcją umieszczoną w dotkniętym katastrofą Tokio. Gracze wcielają się członka elitarnego oddziału posiadających specjalne umiejętności osób, których zadaniem jest eliminacja monstrów czających się na ulicach metropolii.