Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Klasyczne RPG - Gry Nintendo Wii U

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce klasyczne RPG na platformę Nintendo Wii U ułożone według popularności.

WiiU
klasyczne RPG
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG3
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
Child of Light
Child of Light

RPG 29 kwietnia 2014

Zrealizowana w dwóch wymiarach oryginalna gra RPG, łącząca mechanikę współczesnych platformówek z elementami japońskich gier fabularnych. Twórcą tytułu jest jedno ze studiów koncernu Ubisoft, mające za sobą współpracę przy seriach Far Cry i Assassin’s Creed. Gra opowiada historię dziewczynki imieniem Aurora, która musi ocalić bajkowe królestwo Lemurii. Podczas zabawy wpływamy na rozwój głównej bohaterki i obserwujemy jej pełną wyzwań drogę do dorosłości.

Costume Quest 2
Costume Quest 2

RPG 30 października 2014

Kontynuacja wydanej w 2010 roku kolorowej gry RPG autorstwa legendarnego Tima Schafera i jego studia Double Fine Productions. W grze spotykamy ponownie znane z pierwszej części rodzeństwo, Reynolda i Wren, które w trakcie kolejnej nocy Halloween musi stawić czoła nowemu przeciwnikowi, zagrażającemu atmosferze święta i bezpieczeństwu bawiących się dzieci.

Citizens of Earth
Citizens of Earth

RPG 20 stycznia 2015

Okraszona kreskówkową grafiką humorystyczna gra cRPG, opracowana przez niezależne kanadyjskie studio Eden Industries. Wcielamy się w rolę vice-prezydenta świata, który, powracając po udanych wyborach do rodzinnego miasteczka, odkrywa, że okoliczne lasy wypełnione są dziwacznymi stworzeniami, będącymi efektem tajemniczych eksperymentów genetycznych. Z pomocą lokalnej społeczności polityk postanawia odkryć sprawcę zamieszania i położyć kres całemu szaleństwu.