Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Warhammer - Gry Nintendo Switch

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce Warhammer na platformę Nintendo Switch ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG1 Strategiczne3
Przygodowe
Sportowe1
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground
Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground

Strategiczne marzec 2021

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground to turowa strategia studia Gasket Games osadzona w popularnym uniwersum fantasy marki Warhammer. Gra oferuje fabularną kampanię oraz tryb multiplayer dla dwóch graczy.

Mordheim: Warband Skirmish
Mordheim: Warband Skirmish

RPG 26 listopada 2018

Wieloosobowe, taktyczne RPG osadzone w uniwersum Warhammera. Mordheim: Warband Skirmish zabiera graczy do tytułowego miasta Mordheim na pięćset lat przed wydarzeniami z głównej linii fabularnej Warhammera. W miejscu tym spadła kometa zawierająca cenny minerał, o który rywalizuje ze sobą kilka frakcji, w wyniku czego miasto zamieniło się w arenę nieustających walk. Gracz dołącza do konfliktu, prowadząc do boju własnoręcznie skomponowaną drużynę śmiałków. Rozgrywka polega na eksploracji poszczególnych poziomów i walce z napotkanymi przeciwnikami, a także na pozyskiwaniu wyżej wspomnianego minerału. Starcia toczą się w trybie turowym z kamerą w rzucie izometrycznym. Przed rozpoczęciem zabawy rekrutujemy najemników reprezentujących określone ugrupowanie oraz specjalizację. W miarę postępów postacie zdobywają coraz lepszy ekwipunek i umiejętności, przy czym śmierć jest tu permanentna, więc poległych lub rannych awanturników musimy zastępować nowymi.

Blood Bowl III
Blood Bowl III

Sportowe marzec 2021

Trzecia główna odsłona serii gier quasi-sportowych. W Blood Bowl 3 rasy znane z uniwersum Warhammera Fantasy Battle walczą między sobą w krwawej wersji futbolu amerykańskiego. Za powstanie gry odpowiada Cyanide Studio.

Warhammer Age of Sigmar: Champions
Warhammer Age of Sigmar: Champions

Logiczne 16 kwietnia 2019

Osadzona w uniwersum Warhammer: Age of Sigmar gra karciana, łącząca fizyczne karty z systemem rozszerzonej rzeczywistości. Za stworzenie tego tytułu odpowiada firma PlayFusion, znana z opartej o podobny koncept produkcji Lightseekers.

Warhammer Quest
Warhammer Quest

Strategiczne 5 lutego 2019

Rozgrywana w turach taktyczna gra strategiczna od studia Rodeo Games, stworzona na podstawie systemu figurkowego o tej samej nazwie. Gracze kierują śmiałkami przemierzającymi losowo generowane podziemia w poszukiwaniu sławy i bogactwa. Podczas przygody czeka na nich mnóstwo wrogów i innych niebezpieczeństw.

Warhammer Quest 2: The End Times
Warhammer Quest 2: The End Times

Strategiczne 23 grudnia 2019

Taktyczna turowa gra strategiczna w świecie Warhammera Fantasy, opracowana przez brytyjskie studio Perchang we współpracy z firmą Games Workshop. Jest to kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2013 roku.