Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

MMO - Gry Bijatyki PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry z gatunku bijatyki o tematyce MMO na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Bijatyki. Gatunek gier, w którym kontrolowana przez gracza postać walczy z przeciwnikiem na wydzielonej arenie lub ringu. Gracz ma do dyspozycji gamę podstawowych ciosów, a bardziej skomplikowane kombinacje i ataki specjalne combo wykonywane są po wciśnięciu odpowiedniej sekwencji klawiszy.

PC
Bijatyki
MMO
Elsword
Elsword

Bijatyki 27 grudnia 2007

Elsword Online to udostępniana na zasadzie „free-to-play” gra MMO, łącząca elementy side-scrollowej platformówki, bijatyki z rodzaju beat'em up i cRPG. Tytuł wyprodukowany został przez firmę KOG Games. Gracze wcielają się w mieszkańców fantastycznego świata, który staje się celem inwazji potworów. Oprawa wizualna gry utrzymana jest w konwencji komiksu manga.

Street Warriors Online
Street Warriors Online

Bijatyki 16 grudnia 2016

Przygotowana przez polską ekipę Crazy Rock Studios niecodzienna bijatyka, pozwalająca wcielić się w role pseudokibiców, walczących między sobą w nielegalnych ustawkach. Hooligan Fighters przeznaczona jest głównie do zabawy w trybie multiplayer, w którym może wziąć udział mas. 20 osób, podzielonych na dwie konkurencyjne ekipy. Gracz przejmuje kontrolę nad jednym z kiboli i uczestniczy w kolejnych starciach, zlokalizowanych w takich miejscach jak opuszczona stacja metra czy boisko piłkarskie. Podczas potyczek czynimy użytek zarówno z własnych nóg i pięści, jak i rozmaitych elementów otoczenia – w tym metalowych rurek, śmietników, krzeseł itd. Kolejne walki nagradzane są punktami szacunku, dzięki którym możemy sukcesywnie rozwijać umiejętności naszej postaci, zyskując dostęp do nowych technik walki i wypracowując swój własny, unikalny styl. Prócz dwóch głównych trybów, Skirmish oraz Conquest, gracze mogą uczestniczyć także w pojedynkach 2 na 2 oraz dołączać lub zakładać własne klany.

Rise of Incarnates
Rise of Incarnates

Bijatyki 1 lipca 2015

Dystrybuowana w modelu free-to-play trójwymiarowa bijatyka, ukierunkowana na sieciowe pojedynki w systemie 2 vs 2. Za powstanie gry odpowiadają wewnętrzne studia japońskiego giganta Namco Bandai Games, a wśród deweloperów znaleźli się m.in. ludzie odpowiedzialni za serie Tekken i SoulCalibur. W grze stają naprzeciw siebie tytułowi Incarnates – odrzuceni przez społeczeństwo ludzie, potrafiący kontrolować rozmaite mityczne moce. Mimo tego, że rządowe organizacje pragną wykorzystać ich do swych celów, bohaterowie kładą na szali swoje życie, by rywalizować między sobą o dominację i położyć kres rządom „Władcy Epoki”. Walki toczą się na sporej wielkości arenach, przedstawiających wizje wyniszczonych wojną współczesnych metropolii, takich jak Londyn czy Nowy Jork. Każda z szerokiej gamy postaci włada oczywiście swoimi unikatowymi zdolnościami i inaczej sprawdza się w różnych stylach gry. Kluczem do sukcesu jest poznanie umiejętności kontrolowanych postaci i odpowiednie wykorzystanie ich podczas walki.

ArcheBlade
ArcheBlade

Bijatyki 25 kwietnia 2014

Trójwymiarowa bijatyka akcji, koncentrująca się na rywalizacji z innymi graczami. W grze kontrolujemy jednego z 14 bohaterów o odmiennych stylach walki, uczestnicząc w kolejnych potyczkach drużynowych i indywidualnych, rozgrywanych na zróżnicowanych stylistycznie mapach. Produkcja łączy mechanikę gier MOBA, z trybami gry charakterystycznymi dla sieciowych strzelanin FPS.

Lost Saga
Lost Saga

Bijatyki 17 listopada 2009

Dynamiczna bijatyka MMO, rozpowszechniana w formule free-to-play. W grze toczymy pojedynki PvP w jednym z szerokiej gamy trybów rozgrywki, a do naszej dyspozycji oddano ponad 100 w pełni modyfikowalnych postaci, inspirowanych bohaterami gier, książek, filmów, historii i mitów.