Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DC Comics - Gry GameCube

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce DC Comics na platformę Nintendo GameCube ułożone według popularności.

GCN
DC Comics
Czas
Akcji7
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Batman: Vengeance
Batman: Vengeance

Akcji 17 listopada 2001

Najnowsza adaptacja przygód Batmana, oparta bardziej na serii filmów niz historiach komiksowych, w której bohater i obronca Gotham City staje sie celem kolejnego, mrocznego spisku.

Aquaman: Battle for Atlantis
Aquaman: Battle for Atlantis

Akcji prace wstrzymane

Dynamiczna zręcznościówka, w której przejmujemy kontrolę nad tytułowym superbohaterem i wyruszamy na ratunek podwodnemu królestwu.

Batman Begins
Batman Begins

Akcji 14 czerwca 2005

Batman Begins to opracowana przez koncern Eurocom gra akcji, opowiadająca o pierwszym okresie działalności Bruce’a Wayne’a jako Batmana. Oczywiście scenariusz gry opracowano na podstawie fabuły filmu, który pod identycznym tytułem trafił do kin w czerwcu 2005 roku.

Superman Returns: The Videogame
Superman Returns: The Videogame

Akcji prace wstrzymane

Gra akcji zrealizowana równolegle do nowej kinowej adaptacji przygód słynnego Supermana rodem z wytwórni Warner Bros. Produkcją tego tytułu zajęło się Studio Tiburon, czyli grupa najznakomitszych pracowników Electronic Arts, odpowiedzialna za jedną z bardziej znanych (głównie za oceanem) serii gier sportowych, czyli Madden NFL.

Superman: Shadow of Apokolips
Superman: Shadow of Apokolips

Akcji 25 marca 2003

W Superman: Shadow of Apokolips wcielamy się w znanego bohatera komiksów Clarka Kenta, inaczej zwanego Człowiekiem ze Stali lub Supermanem. Musi on odkryć tajemnicze zjawisko porywania naukowców z całego miasta Metropolis i to gracz mu w tym pomaga.

Batman: Rise of Sin Tzu
Batman: Rise of Sin Tzu

Akcji 11 listopada 2003

Batman: Rise of Sin Tzu to efektowna gra akcji, traktująca przede wszystkim o widowiskowej walce wręcz z licznymi przeciwnikami. Jest to kolejny elektroniczno-rozrywkowy produkt, w którym rolę tytułowego bohatera obsadza słynny Mroczny Rycerz, znany z komiksów, telewizyjnych kreskówek i pełnometrażowych filmów kinowych.

Batman: Dark Tomorrow
Batman: Dark Tomorrow

Akcji 18 marca 2003

Dynamiczna zręcznościówka, w której wcielamy się w postać tytułowego superbohatera i wyruszamy na ulice Gotham City. Do pokonania kilkanaście zróżnicowanych poziomów.