Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Rally Championship - seria gier

Rally Championship
Rally Championship

Wyścigi 18 czerwca 2002

Konsolowa wersja jednej z bardziej znanych PeCetowych ścigałek. Do wyboru kilkadziesiąt licencjonowanych rajdowych wozów, a także szeroki wachlarz trybów rozgrywki, obejmujący rozbudowany multiplayer dla czterech osób.

PS2GCN

Rally Championship Xtreme
Rally Championship Xtreme

Wyścigi 8 listopada 2001

Rally Championship Xtreme to szósta odsłona popularnego cyklu gier rajdowych, za której stworzenie odpowiada zespół deweloperski studia Warthdog przy współpracy z ekipą Magnetic Fields. Gracz może wcielić się w rolę kierowcy i sprawdzić swoje umiejętności jazdy 28. wyczynowymi samochodami, w tym Subaru Imprezą, Audi Quattro i Lancią Stratos. W polskiej wersji językowej głosu pilotom użyczyli Maciej Wisławski i Magda Lukas.

PC

Mobil 1 British Rally Championship
Mobil 1 British Rally Championship

Wyścigi 19 listopada 1999

Rally Championship to kolejna pozycja z serii symulacji rajdów samochodowych, opracowana przez doświadczony zespół Magnetic Fields. Dzięki tej grze będziemy mogli wcielić się w jednego z kierowców ubiegających się o tytuł rajdowego mistrza Wielkiej Brytanii.

PC

International Rally Championship
International Rally Championship

Wyścigi 22 września 1997

Kolejna odsłona rajdowej serii firmy Europress przenosi nas z ponurych, deszczowych terenów Wielkiej Brytanii na rozsiane w kilkunastu miejscach świata nowe areny zmagań. Zasiądziemy za kierownicą 9 licencjonowanych wozów i zasmakujemy nowego, bardziej zręcznościowego modelu jazdy.

PC

Network Q RAC Rally Championship
Network Q RAC Rally Championship

Wyścigi 26 października 1996

Kontynuacja Network Q RAC Rally to rozbudowany symulator Rajdu Wielkiej Brytanii. Zasiadając za kierownicą 6 w pełni modyfikowalnych, licencjonowanych samochodów, bierzemy udział w 28 odcinkach specjalnych, dbając o dostosowanie wozu do warunków jazdy i odpowiednie naprawy.

PC

Network Q RAC Rally
Network Q RAC Rally

Wyścigi 5 listopada 1993

Gra rajdowa, pozwalająca wziąć udział w jednym z 35 odcinków specjalnych, rozsianych po całym świecie. Zmagania toczymy w 5 licencjonowanych samochodach, które uszkadzają się podczas jazdy i mogą zostać całkowicie wyeliminowane z wyścigu.

PC