Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Ragnarok Online - seria gier

Ragnarok Journey
Ragnarok Journey

RPG 27 marca 2017

Opracowana przez studio Gravity Interactive przeglądarkowa gra MMORPG, czerpiąca garściami z dorobku marki Ragnarok Online. Podczas zabawy trafiamy do fantastycznego świata inspirowanego mitologią nordycką, zaś kolejne wątki fabularne poznajemy poprzez rozmowy z postaciami niezależnymi oraz wykonywanie zlecanych przez nie zadań. Pod względem mechaniki Ragnarok Journey to typowe MMORPG, w którym po stworzeniu własnej postaci oddajemy się głównie eksploracji rozległego świata, wypełnianiu misji, kolekcjonowaniu ekwipunku oraz rozwijaniu bohatera. W miarę awansu na kolejne poziomy postaci możemy decydować o kierunku owego rozwoju, bądź powierzyć ten element komputerowej AI. Nieodłącznym elementem zabawy jest oczywiście walka, a na naszej drodze stają zróżnicowani oponenci, przeciwko którym możemy wykorzystywać zarówno broń białą i dystansową, jak i magię. Całość uzupełnia typowa dla gatunku możliwość tworzenia gildii i wypełniania misji we współpracy z innymi osobami.

PCWWW

Ragnarok Online 2
Ragnarok Online 2

RPG 26 marca 2012

Koreańskie MMORPG autorstwa studia Gravity Corp. Gra pełnymi garściami czerpie z mitologii nordyckiej w kwestii uzbrojenia, wyglądu miast i napotykanych potworów. Zabawę zaczynamy od stworzenia własnej postaci, a następnie wyruszamy w świat szukać zadań do wypełnienia, skarbów do zebrania i potworów do zabicia.

PC

Ragnarok Online DS
Ragnarok Online DS

RPG 18 grudnia 2008

Ragnarok Online DS to przeniesienie świata znanego z gry przeznaczonej na komputery osobiste na konsolę Nintendo DS. Nasze zadanie jest banalnie proste - powstrzymać zło, które już niedługo może zniszczyć wszystkich mieszkańców.

NDS

Ragnarok Online
Ragnarok Online

RPG 31 sierpnia 2002

Ragnarok Online to gra z gatunku MMOcRPG, stworzona przez południowokoreańskie studio deweloperskie GRAVITY. Fabuła inspirowana jest prozą Lee Myung-Jina. Gracz tworzy własnego awatara, wybierając spośród sześciu dostępnych klas postaci i razem z tysiącami innych uczestników zabawy przeżywa przygody w fantastycznym świecie.

PC