Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Star Wars: X-Wing - seria gier

Star Wars: X-Wing Trilogy
Star Wars: X-Wing Trilogy

Symulacje 21 listopada 2000

Kompilacja trzech znanych symulatorów kosmiczny spod znaku Star Wars: X-Wing, TIE Fighter i X-Wing Alliance oraz wersja demo Star Wars: X-Wing vs TIE Fighter Flight School

PC

Star Wars: X-Wing Alliance
Star Wars: X-Wing Alliance

Symulacje 23 marca 1999

Jako niezależny kosmiczny handlarz zostajesz wciągnięty w ogromną batalię rozgrywającą się pomiędzy siłami Rebelii a potęgą Imperium. Zasiądź za sterami słynnego Falcona Millenium w decydującej bitwie o Endor.

PC

Star Wars: X-Wing Collector Series
Star Wars: X-Wing Collector Series

Symulacje 15 czerwca 1998

Kompilacja przebojowych symulatorów kosmicznych w świecie Gwiezdnych Wojen, poczynając od słynnego X-Winga, przez jego sequel TIE Fighter, aż do pierszej multiplayerowej gry z tej serii X-Wing vs TIE Fighter: Flight School.

PC

Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter
Star Wars: X-Wing vs. TIE Fighter

Symulacje 15 czerwca 1997

Trzeci symulator kosmiczny z serii X-Wing stworzony głównie z myślą o wieloosobowej rozgrywce sieciowej zarówno po stronie Rebeliantów jak i Imperium Galaktycznego.

PC

Star Wars: TIE Fighter
Star Wars: TIE Fighter

Symulacje 26 marca 1994

Po sukcesie symulatorów kosmicznych z serii X-Wing, Lucas Arts postanowił pójść za ciosem i wydał Star Wars: TIE Fighter. Tym razem zostajemy pilotem Imperium walczącym z niedobitkami sił rebelianckich.

PC

Star Wars: X-Wing
Star Wars: X-Wing

Symulacje 17 kwietnia 1993

Pierwszy symulator kosmiczny osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, w którym gracz wciela się w kadeta sił Rebeliantów, początkującego pilota myśliwców X-Wing, aby toczyć kosmiczne bitwy z siłami Imperialnymi.

PC