Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Space Empires - seria gier

Space Empires: Battle for Supremacy
Space Empires: Battle for Supremacy

Strategiczne 27 lipca 2010

Space Empires: Battle for Supremacy jest adresowaną do użytkowników portali społecznościowych strategią ekonomiczną w konwencji MMO. Gra wyprodukowana została przez studio Nvinium Games, czyli twórców serii Space Empires. Kierując poczynaniami jednej z trzech dostępnych ras, gracze starają się zbudować kwitnące, międzygalaktyczne imperium.

WWW

Space Empires V
Space Empires V

Strategiczne 11 października 2006

Space Empires V to kolejna odsłona serii kosmicznych strategii handlowych. Z uwagi na to, iż poprzednik jest już produktem bardzo wiekowym i mocno archaicznym, autorzy dołożyli wszelkich starań, aby kolejny tytuł wzbudził duże zainteresowanie, tak wśród wieloletnich miłośników serii, jak i wśród graczy nie mających jeszcze styczności z rozległym światem Space Empires.

PC

Space Empires: Starfury
Space Empires: Starfury

Strategiczne 5 października 2003

Kosmiczna strategia turowa oparta na słynnym systemie znanym ze Space Empires IV, w której w odróżnieniu od poprzednich części skupiamy się na historii jednego statku.

PC

Space Empires IV
Space Empires IV

Strategiczne 9 listopada 2000

Space Empires IV to czwarta odsłona cieszącego się sporym uznaniem cyklu strategii turowych w realiach science-fiction. Gracz obejmuje kontrolę nad jedną z międzygwiezdnych cywilizacji, a jego zadaniem jest osiągnięcie dominacji we Wszechświecie. Gra, stworzona przez studio Malfador Machinations przy współudziale deweloperów z Shrapnel Games, odznacza się dużą złożonością i adresowana jest głównie do doświadczonych graczy.

PC