Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: ThreadSpace: Hyperbol

ThreadSpace: Hyperbol
ThreadSpace: Hyperbol

demo gryrozmiar pliku: 326,8 MB

Powstała w studiach Iocaine Studios gra Thread Space: Hyperbol łączy w sobie elementy kosmicznej strzelaniny, strategii i RPG. Jako pilot statku kosmicznego gracz bierze udział w intergalaktycznym konflikcie między trzema potężnymi organizacjami:...

ThreadSpace: Hyperbol czeka na testerów
ThreadSpace: Hyperbol czeka na testerów

wiadomość27 czerwca 2007

Valve podało dzisiaj do wiadomości, że współpracujący z nim team deweloperski Iocaine Studios poszukuje pięciu tysięcy osób, chętnych do wzięcia udziału w tzw. stress testach gry ThreadSpace: Hyperbol. Śmiałkowie już od niedzieli będą mogli samodzielnie sprawdzić wytrzymałość serwerów, na jakich funkcjonować będzie oczekiwana przez nich mieszanka kosmicznej strzelaniny i strategii.

Słów kilka na temat dystrybucji gry ThreadSpace: Hyperbol

wiadomość6 czerwca 2007

Kilkakrotnie przekazywaliśmy Wam, że studio Iocaine – finalista Festiwalu Niezależnych Gier z 2005 roku – pracuje nad ciekawym projektem o nazwie ThreadSpace: Hyperbol. Obecnie doszły do nas informacje, że owa gra, mająca być połączeniem kosmicznej strzelaniny i pozycji o charakterze strategicznym, ma być dystrybuowana elektroniczne.

Ruszyły otwarte beta testy gry Thread Space: Hyperbol
Ruszyły otwarte beta testy gry Thread Space: Hyperbol

wiadomość26 września 2006

Ruszyły otwarte beta testy zapowiadającej się bardzo ciekawie, stworzonej przez Iocaine Studios kosmicznej strzelaniny z elementami taktycznymi: Thread Space: Hyperbol.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.07.2007 14:39
zanonimizowany472937
1
Legionista

Skoda ze nie ma takiej gry ekonomicznej.

18.07.2007 10:32
odpowiedz
zanonimizowany472038
3
Legionista

Przestań co znowu byś chciał taycona

23.12.2008 12:42
Cziczaki
odpowiedz
Cziczaki
149
Renifer

A może po prostu lubi tycoony?