Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Naruto: Ultimate Ninja Storm

Naruto: Ultimate Ninja Storm - recenzja gry
Naruto: Ultimate Ninja Storm - recenzja gry

recenzja gry3 grudnia 2008

Światowa premiera 4 listopada 2008. Jak ocenić Naruto: Ultimate Ninja Storm? Nie jest to łatwe. Gra zdecydowanie warta jest uwagi, niemniej istnieje spory rozdźwięk pomiędzy oczekiwaniami po wersji demonstracyjnej i licznych zwiastunach a wrażeniami z wersji premierowej.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 listopada 2008)

wiadomość3 listopada 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: kolekcja gier z cyklu Penumbra, starsze produkcje Xbox Live Arcade z obsługą awatarów, Naruto z dodatkami i wersją demonstracyjną. Zapraszamy do lektury.

Atari publikuje europejski plan wydawniczy

wiadomość21 października 2008

Koncern Atari, zarządzany odgórnie przez francuskie Infogrames, opublikował swój najnowszy plan wydawniczy przeznaczony dla Europy. Wśród zawartych w nim tytułów możemy wyróżnić kilka pozycji, które mają szanse osiągnąć wysoką sprzedaż, a tym samym przynieść firmie pokaźny zastrzyk gotówki.

Naruto 2: Broken Bond tylko na Xbox 360

wiadomość4 lipca 2008

Ubisoft poinformował, iż trwają prace nad kolejnym tytułem, należącym do rodziny gier Naruto. Mowa o grze Naruto 2: Broken Bond, przeznaczonej jedynie na konsolę Xbox 360.

PS3
PC
PS4
XONE
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
05.01.2020 03:40
Foks Moulder
Foks Moulder
11
Centurion
3.0

Kompletnie zrypany port z konsol - problemy z płynnością nawet na bardzo dobrych pecetach, a tym zasranym leniom nawet nie chciało się ustawić sterowania pod klawiaturę, także bez xboxowego pada nie ma nawet co podchodzić.