Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Suikoden Tactics

Kolejna odsłona serii Suikoden trafi na PSP

wiadomość18 września 2011

Seria Suikoden powróci na konsolę PSP w nowej odsłonie, znanej w Japonii jako Genso Suikoden: The Woven Web of a Century. Gra została zapowiedziana przez firmę Konami i pokazana w pierwszym zwiastunie. Niestety, na razie nie wiem o niej zbyt wiele.

Pierwsze screenshoty z gry Rhapsodia, czyli de facto następczyni Suikoden IV
Pierwsze screenshoty z gry Rhapsodia, czyli de facto następczyni Suikoden IV

wiadomość24 czerwca 2005

Do końca 2005 roku japońscy fani gier z gatunku cRPG, wzbogaconych w elementy taktyczne (vide np. Final Fantasy Tactics Advance i Phantom Brave), doczekają się debiutu nowego produktu tego typu, stworzonego przez Konami. Amerykańska i europejska premiera pozycji pt. Rhapsodia powinna nastąpić nieco później, a potencjalnych klientów na pewno zachęcą do zakupu przedstawione właśnie screenshoty.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
26.07.2012 09:10
h1To
h1To
58
OP

Bardzo fajnie zapowiada się gierka (dopiero ją poznaję) ale jedna rzecz strasznie mnie irytuje mianowicie mam na początku dostępnego jednego maga Andarc i nie wiem jaki sens ma nim granie? przez całą potyczkę mam dostępnej tylko dwa czary z czego po ich użyciu nie regenerują się i reszta walki ogranicza się do ataków staffem, może o czymś nie wiem ?