Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor

Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor - All Seeing Eye 3 v.0.1.2
Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor - All Seeing Eye 3 v.0.1.2

modrozmiar pliku: 350,9 KB

All Seeing Eye 3 to narzędzie do gry Eye of the Beholder 3, którego autorem jest Zorbus. Jeśli projekt przypadnie Ci do gustu to warto rozważyć wsparcie jego twórcy za pomocą PayPala.

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych
Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

wiadomość5 maja 2012

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.07.2008 10:33
zanonimizowany553546
0
Konsul

Pierwsza w ktora gralem z serii

31.05.2011 11:18
Czudowny
😃
odpowiedz
Czudowny
9
Skupiony DOS-owiec

Można zrobić tak: Zagrać w pierwszą - zapisać postacie, w finalnym zapisie gry (save) - przenieść do części drugiej (tu postąpić tak samo: przejść - zapisać - przenieść) i w trzeciej części wystartować z naprawdę mocarnymi postaciami, co się przyda, bowiem przeciwnicy są tutaj naprawdę mocarni. Słowem: wtedy - cały cykl zachowuje ciągłość. Maksymalna ocena.

20.05.2018 13:54
Arkajf
odpowiedz
Arkajf
49
Pretorianin
6.0

Najgorzej przeze mnie oceniana gra serii. Być może z tego powodu, że w odróżnieniu od dwóch poprzednich części w produkcji nie uczestniczyło studio Westwood. Fabuła nie trzyma się kupy z różnych powodów (m.in. potwory z Krynn w Faerun) i generalnie jest miałka. Gra jest graficznie uboższa od poprzedniczek, engine potrafi się zwiesić i ogólnie jakoś wolnawo chodzi, efekty dźwiękowe to jakiś horror (te ciągłe odgłosy zagłuszające wszystko inne). Finałowa walka to jakiś joke - bam bam i boss dead. Gra przeciętna a może i niżej.

20.05.2018 21:04
odpowiedz
verify
174
Generał

Gralem w to pewnie z 20 lat temu, ale odczucia mialem podobne. Trzecia czesc jest zdecydowanie najgorsza i po dobrej jedynce i wspanialej dwojce przynosi jedynie rozczarowanie.

Do EOB 1 i 2 postanowilem sobie powrocic w okolicach roku 2010, ale czesci trzeciej po raz drugi przechodzic mi sie po prostu nie chcialo.