Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Combat Command 2: Danger Forward

Firmy Matrix Games i Boku Strategy Games podpisały porozumienie

wiadomość27 marca 2007

Firma Matrix Games ogłosiła, że weszła w porozumienie z Boku Strategy Games, deweloperem rozbudowanych gier strategicznych osadzonych w historycznych realiach. Na mocy wspomnianej umowy dojdzie do reedycji gier z serii Horse and Musket 2 oraz Combat Command 2.

„Złota” edycja Combat Command 2

wiadomość12 maja 2003

Rynkowa premiera strategii turowej rozgrywanej za pomocą systemu opartego na heksach, o nazwie Combat Command 2: Danger Forward miała miejsce blisko dwa i pół roku temu. Po tym wydarzeniu, jej twórcy - zespół Boku Strategy Games - nie wycofali się jednak z „branży”, czego najlepszym dowodem może być informacja o przygotowaniu specjalnej, „złotej” edycji wspomnianego powyżej programu.

Combat Command 2: Desert Rats w sprzedaży

wiadomość2 sierpnia 2001

Z lekkim, blisko miesięcznym opóźnieniem najnowszy tytuł ze stajni Shrapnel Games - Combat Command 2: Desert Rats znalazł się w sprzedaży detalicznej.

Combat Command 2: Danger Forward - v.1.01 - 1.02
Combat Command 2: Danger Forward - v.1.01 - 1.02

patchrozmiar pliku: 533,9 KB

Wersja: 1.02 Patch ten uaktualnia grę z wersji 1.01 do numeru 1.02. Lista zmian znajduje się w dołączonym do łatki pliku tekstowym PatchHistory.txt

Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz