Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Cris Tales

Pierwsze recenzje baśniowego Cris Tales; kolejna dobra gra 2021 roku
Pierwsze recenzje baśniowego Cris Tales; kolejna dobra gra 2021 roku

wiadomość21 lipca 2021

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje baśniowego jRPG Cris Tales. Krytycy są usatysfakcjonowani z opowieści i rozgrywki. Choć zdarzają się błędy, to fani gatunku poczują się jak w domu.

Zapowiedziano baśniową grę Cris Tales, demo już dostępne
Zapowiedziano baśniową grę Cris Tales, demo już dostępne

wiadomość10 czerwca 2019

Studio Modus Games zapowiedziało Cris Tales – barwną grę jRPG, inspirowaną klasykami tego gatunku. Produkcja pozwala graczom równocześnie postrzegać przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość i podejmować decyzje, które wpływają na przebieg opowieści.

PC
PS4
XONE
Switch
PS5
XSX
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
24.10.2019 23:01
😃
Apsaroca
12
Legionista

Miałem przyjemność zagrać w demo (dostępne na Steamie) i muszę powiedzieć, że oprawa graficzna jest przepiękna, a manipulowanie czasem daje frajdę. Czekam na premierę!

23.07.2021 22:01
nanenab
odpowiedz
1 odpowiedź
nanenab
10
Generał
5.0

Gra niestety poza śliczną grafiką nie oferuje nic ciekawego. Najgorsze jest to jak powolna jest. Ja odpadłem po paru godzinach, nie widzę sensu grania dalej w grę, jeśli muszę się do tego zmuszać. Szkoda że tak wyszło, ale cóż, tak wyszło. Mimo to warto sobie sprawdzić na youtubie gameplaye, żeby zobaczyć jak ta gra ładnie wygląda. I to w sumie tyle.

27.07.2021 11:51
Nikow1987
81
Pretorianin

Gram parę godzin i ma to kilka minusów, ale jeszcze znudzenia nie odczuwam. Walka wydaje się tylko dość nudna, a i loadingi są stanowczo za częste. Odczuwam je tym bardziej, bo gram na Switchu, bo to w sumie bardziej naturalne środowisko pod taki tytuł.