Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Spy Hunter (2002)

Spy Hunter - recenzja gry
Spy Hunter - recenzja gry

recenzja gry1 października 2003

Światowa premiera 24 września 2001. SpyHunter to remake przeboju z czasów, gdy szczytem marzeń było własne 8-bitowe Atari 800XL. W Spy Hunter zadaniem gracza jest powstrzymanie tajemniczej korporacji NOSTRA, której celem jest „spustoszenie” naszej cywilizacji.

Warner Bros. o ekranizacji Spy Huntera
Warner Bros. o ekranizacji Spy Huntera

wiadomość23 marca 2010

Poznaliśmy plany koncernu Warner Bros. odnośnie ekranizacji zręcznościowej marki Spy Hunter. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że Paul W. S. Anderson najprawdopodobniej nie będzie miał niczego wspólnego z projektem. Faworytem nabywcy Midway i należących do niej kilkunastu licencji teh firmy jest bowiem Chad St. John.

Paul Anderson zajmie się ekranizacją gry Spy Hunter - czy tym razem się uda?
Paul Anderson zajmie się ekranizacją gry Spy Hunter - czy tym razem się uda?

wiadomość4 czerwca 2007

Niczym bumerang powraca kwestia ekranizacji samochodowej zręcznościówki Spy Hunter. Według amerykańskiego magazynu branży filmowej Variety wytwórnia Universal Pictures podjęła kolejną próbę ekranizacji serii.

Scenariusz filmu Spy Hunter wyciekł do sieci?
Scenariusz filmu Spy Hunter wyciekł do sieci?

wiadomość14 kwietnia 2006

Witryna LatinoRewiev, na której pojawia się dość dużo wiarygodnych recenzji filmów, na długo przed ich premierą (część z nich pisanych jest na podstawie scenariuszy, które w tajemniczy sposób dostały się w ręce redaktorów, m.in. Splinter Cell czy Halo) po raz kolejny zaskoczyła czytelników. Pod tym adresem znajdziecie recenzję scenariusza do filmu Spy Hunter, napisaną przez osobnika El Mayimbe.

PC
GBA
GCN
PS2
XBOX
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz