Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spy Hunter (2002)

Warner Bros. o ekranizacji Spy Huntera

Jiker, 23 marca 2010, 09:25

Poznaliśmy plany koncernu Warner Bros. odnośnie ekranizacji zręcznościowej marki Spy Hunter. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że Paul W. S. Anderson najprawdopodobniej nie będzie miał niczego wspólnego z projektem. Faworytem nabywcy Midway i należących do niej kilkunastu licencji teh firmy jest bowiem Chad St. John.

Paul Anderson zajmie się ekranizacją gry Spy Hunter - czy tym razem się uda?

Sargeras, 4 czerwca 2007, 12:10

Niczym bumerang powraca kwestia ekranizacji samochodowej zręcznościówki Spy Hunter. Według amerykańskiego magazynu branży filmowej Variety wytwórnia Universal Pictures podjęła kolejną próbę ekranizacji serii.

Scenariusz filmu Spy Hunter wyciekł do sieci?

Elrond, 14 kwietnia 2006, 10:26

Witryna LatinoRewiev, na której pojawia się dość dużo wiarygodnych recenzji filmów, na długo przed ich premierą (część z nich pisanych jest na podstawie scenariuszy, które w tajemniczy sposób dostały się w ręce redaktorów, m.in. Splinter Cell czy Halo) po raz kolejny zaskoczyła czytelników. Pod tym adresem znajdziecie recenzję scenariusza do filmu Spy Hunter, napisaną przez osobnika El Mayimbe.

Pierwsze screenshoty z nowej odsłony cyklu Spy Hunter

Krystian Smoszna, 16 stycznia 2006, 08:09

O tym, że firma Midway intensywnie pracuje nad nową odsłoną legendarnego cyklu Spy Hunter, dowiedzieliśmy się w listopadzie ubiegłego roku. Program zatytułowany Nowhere to Run przygotowywany jest z myślą o konsolach PlayStation 2 oraz Xbox. W Internecie pojawiły się właśnie pierwsze obrazki, prezentujące grę w akcji.

Nowa odsłona cyklu Spy Hunter oficjalnie w produkcji

Krystian Smoszna, 8 listopada 2005, 07:24

W połowie października bieżącego roku, Dwayne „The Rock” Johnson zdradził, że powstanie nowa gra z serii Spy Hunter. Były zapaśnik a obecnie aktor, mówił prawdę. Koncern Midway oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę legendarnego cyklu, która będzie nosić nazwę Nowhere to Run.

Midway pracuje nad kolejną odsłoną Spy Hunter

Krystian Smoszna, 13 października 2005, 10:26

Dwayne „The Rock” Johnson jest nie tylko zaangażowany w film Doom (premiera w przyszły piątek), ale również w obraz Johna Woo o nazwie Spy Hunter, który jak powszechnie wiadomo, tworzony jest na podstawie gry pod tym samym tytułem. Według byłego zapaśnika, koncern Midway pracuje już nad kolejną odsłoną programu, przeznaczoną na konsole obecnej generacji.

Universal Pictures zatrudnia nowego scenarzystę do filmu Spy Hunter

Krystian Smoszna, 18 kwietnia 2005, 14:00

Film Spy Hunter, nad którym od dłuższego czasu pracuje wytwórnia Universal Pictures, poczeka na nowy scenariusz – informuje Variety. Twórcy obrazu nie byli usatysfakcjonowani historią stworzoną przez Zaka Penna i postanowili wynająć kolejnego scenarzystę, który dokona w skrypcie niezbędnych korekt. Wybrańcem okazał się Stuart Beattie, który wcześniej pracował m.in. przy Piratach z Karaibów.

Kolejne grafiki produkcyjne z filmu Spy Hunter

Cisek, 18 marca 2005, 12:12

Serwis filmowy Ain’t-It-Cool-News specjalizujący się w niecodziennych doniesieniach ze świata filmowego zaprezentował bardzo ciekawe grafiki produkcyjne z zapowiedzianego na przyszły rok filmu Spy Hunter.

Pierwsze zdjęcia z filmowej adaptacji gry Spy Hunter

Krystian Smoszna, 21 stycznia 2005, 10:44

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z filmu Spy Hunter, kinowej adaptacji klasycznego hitu z automatów coin-up, który po raz pierwszy zadebiutował w salonach gier dokładnie dwadzieścia dwa lata temu.

John Woo reżyserem filmu opartego o grę Spy Hunter?

Krystian Smoszna, 25 maja 2004, 09:29

Czy słynny chiński reżyser John Woo (m.in. Mission Impossible II), będzie odpowiedzialny za stworzenie obrazu, zatytułowanego Spy Hunter? Jeśli wierzyć doniesieniom serwisu The Hollywood Reporter, wytwórnia Universal Pictures rozpoczęła właśnie odpowiednie negocjacje.

"Łowca Szpiegów" jedzie do Hollywood, czyli kinowa wersja cyklu SpyHunter w produkcji

eLKaeR, 11 maja 2003, 12:12

Najnowszymi propozycjami hollywoodzkiej wytwórni Universal Pictures są m.in. The Hulk, Johnny English oraz 2 Fast 2 Furious (Za Szybcy, Za Wściekli). Autorami scenariusza tego ostatniego obrazu są Michael Brandt i Derek Hass, którzy zostali właśnie zaangażowani do zespołu, tworzącego kinową interpretację serii gier SpyHunter, funkcjonującej w świecie elektronicznej rozrywki od blisko dwudziestu lat.

Trwa developing SpyHunter 2

eLKaeR, 1 kwietnia 2003, 12:44

Oficjalna premiera PeCetowej edycji trójwymiarowej gry akcji pt. SpyHunter nastąpi najprawdopodobniej za trzy miesiące, a tymczasem developerzy z korporacji Midway Games pracują już nad kontynuacją owego produktu.

Spy Hunter – czyli „Łowca Szpiegów” ponownie atakuje

Fajek, 28 marca 2003, 12:57

Wiele lat temu, gdy szczytem marzeń było własne 8-bitowe Atari 800XL zagrywałem się w grę pod tytułem Spy Hunter. Około roku temu pojawiły się pierwsze informacje o remake’u tego tytułu w wersji na konsolę PS2. Zdjęcia oraz filmy z gry wyglądały bardzo zachęcająco, dlatego też najnowsze doniesienia nt. Spy Huntera ucieszą również posiadaczy komputerów PC. Otóż gra ta pojawi się również na tą platformę.