Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: BattleTech: Flashpoint

Flashpoint pierwszym dodatkiem do strategii BattleTech
Flashpoint pierwszym dodatkiem do strategii BattleTech

wiadomość22 sierpnia 2018

Studio Harebrained Schemes zapowiedziało pierwszy dodatek do strategii turowej z mechami w roli głównej BattleTech. Flashpoint, gdyż taką nazwę nosi DLC, ujrzy światło dzienne w listopadzie bieżącego roku.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
14.12.2018 16:28
😁
1
Zakapiorrrrr
12
Legionista

Jest pierwszy dodatek do BT zwany Flashpoint. Cóż rozczarowuje. Praktycznie do gry wnosi nie za dużo ot nowy biom niby nowe trzy mechy, łączone misje, kolesie we wrogich mechach dostali sklile (ace pilot znaczy się jest widoczny) no i w sumie najważniejsza zmiana oddziaływanie terenu na którym przebywa mech(stojąc w lesie otrzymujemy pomniejszone procentowo uszkodzenia). Aż tyle i aż nic tak w zasadzie. Tytułowe Flashpoint's to nic innego niż łączone misje max 3 pod rząd gdzie nie można reperować mechów(naprawione są w pewnym stopniu przeważnie na max'a :)), najistotniejsze w nich jest to że zranionego załoganta trzeba wymienić na sprawnego i jeśli ma się ich mało w zapasie to robi się już problem, oraz mamy możliwość wyboru ścieżki jaką tą misję przejdziemy. Odniosłem dziwne wrażenie że balans też gdzieś jest wyrwany z dupy. Zdarzają się FP gdzie przeciwko twojej drużynie są dwie 4 mechowe np. 70 80 80 95 t. a nierzadko wyższych tonaży które atakują w odstępach 4 rund !!!. Trochę beton zważywszy że DLC kosztowało 70 pln , chyba jest to naciągnięcie graczy na kasę bo za taką dozę rozrywki to powiedzmy 20 pln powinno kosztować. Cóż podsumowując tą krótką pobieżną recenzję otrzymaliśmy mizerny produkt za kasę ze średniej półki. Czekam na kolejne DLC i mam nadzieję że będzie lepsze.

BTW te nowe mechy to tak raczej z półki medium raczej dla czystego fun niż do robienia konkretnej roboty :)

post wyedytowany przez Zakapiorrrrr 2018-12-14 16:31:31