Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Gran Turismo 2

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
24.11.2017 18:16
Kratosek Spartosek
👍
2
Kratosek Spartosek
8
Legionista
10

Dla tej gry kupiłem konsole PlayStation..... setki godzin spędzonych przy tej grze, mega klimat i fenomen swoich czasów który ciągle do siebie przyciągał :) Nadal czasem wsiąkam na psp czy ps2 .Zamiast chodzić do szkoły to wagarowałem przy Ps1 zbierając mamone na nowe fury :) Mega nostalgia, gra mojego dzieciństwa :) grafa niedomaga ale...... kto grał ten wie.

16.04.2018 12:08
odpowiedz
MaXXii
69
Generał
Wideo

Mam bardzo miłe wspomnienia z tą grą, nie raz dziesiątki godzin przesiedziałem przy trybie GT jak i Arcade. Samo Arcade pamiętam jedynie ze split screena i grania ze zajomymi był ubaw po pachy, licencję na zaliczenie były banalne, zaś jak chcieliśmy na złoto je wymaksować (dostawać super auto w nagrodę) to trzeba było zacisnąć zęby i jakoś to przetrwać.
GT2 to więcej i lepiej pod wieloma względami względem poprzedniczki, w serii GT od 1-4 był ten duży plus że widzieliśmy progres w niedługim czasie od premiery średnio co 2-3 latka, tyle przychodziło nam czekać i to było zajebiste, że to co dawali nam twórcy było adekwatne do czasu. Dziś wiadomo jak jest, no ale co zrobić, ostatnio znowu wróciłem do GT2 i był wspomnień czar :).

https://www.youtube.com/watch?v=nrmCHDBrT8A

12.01.2020 17:44
odpowiedz
Siatkarz2
1
Junior

GT 2 to jedna z najlepszych gier na ps1 i jedna z najlepszych gier wyścigowych. (GRE OCENIAM NA STANDARDY KIEDY WYSZŁA NIE NA AKTUALNE).
PLUSY:
-Pojazdy: WIELE POJAZDÓW nawet FH4 ma mniej o wiele mniej.
-Grafika: Jedna z moim zdaniem najlepszych grafik na ps1 (może nie najlepsza aktualnie).
-Trasy: Nawet duża ilość tras jak na ps1.
-Zawody: Masa zawodów które można grać przez długi czas.
-Tuning: Duży mechaniczny i zawansowany (amatorzy będą maksować pojazd częściami a profesjonalni gracze ustawiać swój samochód dla każdej trasy osobno).
-Duży wybór na początek gry powoduje dużą ilośą sposobów gry.
POŚREDNIE:
-Licencje: Orginalny znak serji GT ale czasem czasy niektórych są wymagające na początek lub testy nudnę.
-Bug's: W jednych wersjach gry nie da się mieć 100% a w nie których da się powyżej, i inne bug's.
MINUSY:
-Przeciwnicy mają czasem oszukane statystyki pojazdów co robi zawody trudniejsze.

I to GT2 ,ogólnie dostaję 9 na 10