Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Lords Mobile Game Box

Lords Mobile

Gra Strategiczna IGG

Data premiery gry: 25 lutego 2016

Opracowana przez firmę IGG mobilna strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG i gry ekonomicznej. W Lords Mobile głównym celem graczy jest stopniowe rozwijanie królestwa, aby było ono w stanie stawić czoła coraz potężniejszym przeciwnikom. By to osiągnąć, musimy przede wszystkim pozyskiwać surowce, pozwalające na zdobywanie pożywienia i stawianie budowli – od prostych, do bardziej zaawansowanych, w których szkolimy żołnierzy, opracowujemy pułapki czy odkrywamy nowe technologie. Po stworzeniu armii, możemy wysłać ją na podbój pobliskich zamków należących do innych graczy, zaś bitwy odbywają się w typowy dla mobilnych strategii sposób. Ciekawostkę stanowi fakt, że po pokonaniu rywala możemy wtrącić go do więzienia, a żeby z niego wyjść, będzie musiał zapłacić okup. Urozmaicenie rozgrywki stanowi też możliwość werbowania wyjątkowych bohaterów, z których każdy posiada unikatowe zdolności, aktywowane podczas potyczek i rozwijane wraz ze zdobywanym doświadczeniem.

Więcej informacji o: Lords Mobilestrategiczneelementy RPGMMOzagraj za darmo .

Lords Mobile z utworem Klausa Badelta, autora motywu z Piratów z Karaibów
Lords Mobile z utworem Klausa Badelta, autora motywu z Piratów z Karaibów

wiadomość24 kwietnia 2018

Pojawiła się nowa aktualizacja popularnej gry mobilnej Lords Mobile. Jej największą atrakcją jest utwór napisany przez słynnego kompozytora Klausa Badelta.

AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz